PÜSKÜLLÜ BİLEK ISITICISI MODELİ

Çok şık püsküllü bilek ısıtıcısı modeli yapımı

Bugün sizle için yine yabancı bir siteden harika bir bilek ısıtıcısı modeli buldum. Özellikle renkleri ile model beni cezbetti diyebilirim. Yapımı çok basit olan bu örgü işini sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum.PÜSKÜLLÜ BİLEK ISITICISI MODELİ

Kış aylarında eldivenlerin yanı sıra bilek ısıtıcıları da çok fazla kullanılıyor. Kullandığımız atkı, bere, şal ve eldiven gibi aksesuarların kıyafetler ile uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Bunun yanında kullandığımız aksesuarların farklı olması bizi yansıtması da bizim için önemli.

Bugün sizlere göstermek istediğim püsküllü bilek ısıtıcısı modeli çok şık ve çok farklı bir model. Özellikle genç kızların bu modeli çok seveceğini düşünüyorum.

Püsküllü bilek ısıtıcısı modeli için burada 5 farklı renk kullanılmış. Her renk ile yapılan model bilekliğe farklı bir görüntü kazandırmış.

Bilekliğe ilk baktığınızda modelin nasıl yapıldığını anlayamayabilirsiniz. Ama aşağıda verilen görselleri incelediğinizde modelin yapımının kolay olduğunu görebilirsiniz.

 

Püsküllü bilek ısıtıcısı modeli yapılırken her renk ipten üç sıra örülmüş. Model çakma sık iğne yapılarak ilerleniyor. Modeli oluşturmak için alt sıralara batılarak zig zaglar oluşturulmuş. Baş parmak için uygun bir yerde boşluk bırakılmış ve daha sonra burası da örülmüş.

Püsküllü bilek ısıtıcısı modeli yapımı için aşağıdaki, görselde olduğu gibi elinizin ölçüsüne göre örgüye başlayıp istediğiniz uzunluğu belirleyebilirsiniz. Bu örgü bitince iki uçtan bilek ısıtıcıyı birleştirip daha sonra istediğiniz renk ip ile püskülleri yapabilirsiniz.

 

kaynak: https://makemydaycreative.com/2016/03/06/arrow-tails-fingerless-gloves/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu