RAF ALTI DEKORATİF KAVANOZ YAPIMI

Kavanozları değerlendirme

Evde özellikle de mutfakta bu tür raflardan varsa, mutlaka yapmanızı istediğim ve hatta önerdiğim bir çalışma arkadaşlar. Yapımı ise çok kolay. Hemen sizde 2 dakika da yapmaya başlayabilirsiniz. Yapımında matkap kullanılıyor. Ama ben çiviyle deldim. Biraz zor oldu ama yaptım.RAF ALTI DEKORATİF KAVANOZ YAPIMI

Boş kavanozları yani konservelik yaptığımız kavanozların kapaklarını tam ortasından deliyorsunuz. Daha sonra tersten raf altına monte ediyorsunuz. Yapıştırma değilde vidalayın daha sağlam olacaktır.

Yapıştırma belki düşebilir ve kopabilir. Bu yüzden vidalasanız daha sağlam olur. Kavanozları değerlendirme çalışması arayanlar için paylaşmayı düşündüğüm güzel bir çalışma. Seveceğinizi düşünüyorum. Hemen yapabilirsiniz.

Raf altı dekoratif süs olarak adlandırdım. Ancak değişik bir ismi de olabilir. Bu güzel DIY çalışmasını severek yapacaksınız. Takıldığınız bir yer olursa bana yazmaktan çekinmeyin. Hemen yardımcı olmaya çalışırım.

Bu güzel çalışmayı yaparak mumluk yapabilirsiniz. Süs veya çeşitli ışıklandırma biçimlerinde de kullanabilirsiniz. Ben etrafını desenli kumaşla kapladım ve çok güzel 4 tane raf altı süsüm olmuş oldu. İçine de süs bebek koydum.

DIY Mason Jar Storage Shelf Tutorial
RAF ALTI DEKORATİF KAVANOZ YAPIMI

source: https://www.poofycheeks.com/2012/08/mason-jar-storage-shelf-tutorial/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu