RENKLİ HAVLU KENARI DANTEL MODELLERİ

Havlu kenarı dantel modelleri

Farklı dantel işlerini sizlere sunmaya devam ediyorum. Bugünde sizler için renkli havlu kenarı dantel modelleri göstermek istiyorum.

Çeyizler içerisinde en çok dikkat edilen parçalardan birisi havlulardır. Bayanlar havlulara ayrı bir önem vererek havluları süslemek için çeşitli el işleri kullanırlar. Artık birçok bayanın ilgisini çekmese de dantel süslemeler havlu kenarlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

havlu kenarı modeli1

Bugün sizler için havlu dantel kenarı modelleri göstermek istiyorum. Bugün göstereceğim modeller için renkli ipler ile yapılmış örnekler seçtim. Klasik beyaz ve krem gibi renklerin yanı sıra havlu kenarlarında daha çok bu şekilde renkli iplerin kullanıldığı modeller tercih ediliyor. Bence de bu şekilde daha güzel oluyor.

havlu kenarı modeli2

Havlu kenarı süslemelerinde dantel kullanılabildiği gibi iğne oyası ve hazır dantel modelleri de oldukça fazla kullanılıyor. Tabii ki el emeği göz nuru olan dantel işlemeler veya iğne oyası en güzel olanları.

Ben sizin için bugün seçtiğim örneklerde dantel modelleri tercih ettim. İlerleyen zamanlarda iğne oyası ile yapılmış olan havlu kenarı modellerini de göstermeye çalışacağım.

havlu kenarı modeli3

Burada sizlere sunduğum farklı havlu kenarı modellerinin kimisinin yapımı oldukça basit iken kimisi biraz zaman alıcı modeller. Dantel örgüsü yapmaya yeni başlayan bayanlar daha kolay modellerden başlayarak çeyizleri için hazırlık yapabilirler. Ben sizler için hem basit hem de biraz daha zor modelleri göstermek istedim.

havlu kenarı modeli5

kaynak: https://tr.pinterest.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu