RENKLİ KAĞITTAN KIVRIŞIK ÇİÇEK YAPILIŞI

Renkli el işi kağıtlarından çiçek

Renkli kağıtları kullanarak çok güzel yapay süs çiçekler yapabilirsiniz. Yapay çiçek modeli yaparak evi güzelleştirebilirsiniz. Vazolar boşsa hemen bu güzel çalışmayı yaparak evinizi süsleyebilirsiniz. Kağıttan renkli çiçek modelleri yapabilirsiniz. Rengarenk el işi çiçek çalışmaları yaparak satıp para dahi kazanabilirsiniz.RENKLİ KAĞITTAN KIVRIŞIK ÇİÇEK YAPILIŞI

Yapılışı zor olmayan çalışmayı yaparken malzemeleri temin ettikten sonra makas, yapıştırıcı da gerekiyor. Kıvrışık yapmak için anlatımdaki gibi kağıtları tırtık tırtık kesip daha sonra içe doğru büzeceksiniz.

Yapılışı kolay olan çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Kıvrışık çiçek çalışmaları yaptıktan sonra çeşitli parti veya eğlence ortamları öncesi oda süsleme yada ev süslemelerde işinize yarayacak bir çalışma.

Seveceğiniz çalışma ile kolayca renkli kağıtlardan çiçek süsleri yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Ancak takıldığınız yer olursa yazmanız yeterli.

Benzer güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hemen altta karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyin ve nasıl yapıldığını öğrenerek harika süs çalışmaları çiçekler yapabilirsiniz. Yaptıklarınızı da bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

DIY Swirly Paper Flowers
RENKLİ KAĞITTAN KIVRIŞIK ÇİÇEK YAPILIŞI

source: https://wonderfuldiy.com/wonderful-diy-swirly-paper-flowers/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu