RENKLİ KUMAŞTAN KUTU ÇANTA

Renkli kutu çanta dikiş

Saklama kutusu veya çocukların oyuncaklarını koyacakları renkli eğlenceli bir dikiş işi kutu yapalım hanımlar. Yabancı platformda gördüğüm ve işte bu dediğim bir çalışma.RENKLİ KUMAŞTAN KUTU ÇANTA

Nasıl yapıldığını öğrenebilir ve sizde kısa sürede temin edeceğiniz malzemelerle bu güzel projeyi yapabilirsiniz. İster takı kutusu, ister lazımlık kutusu olarak kullanabilirsiniz.

Malzemeler ise ;

  • fermuar.
  • renkli kumaş parçaları eşit boylarda.
  • iğne iplik.
  • dikiş makinesi.
  • elyaf.

Malzemeleri temin ettikten sonra öncelikle 6 parça renkli kumaşı birbirine dikmeyle başlıyorsunuz. Fermuar geçecek kısmı dikmeyeceksiniz. Fermuar için renkli kullanmanızı öneririm. Hem şık hem de eğlenceli gözükecektir.

Bu güzel çalışmayı evde oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Renkli kumaştan kutu dikiş işlemi için resimli anlatımı incelemeye devam edin hanımlar.

renkli-canta-dikimi

Yapımı zor olmayan çalışmayı ister elle dikebilirsiniz. İsterseniz parçaları dikiş makinesi ile geçirebilirsiniz. Şişkin kısımlarına elyaf kullanabilirsiniz. Bu sayede o kısımlar kabarık durur.

Yada kendiniz bu güzel çalışmayı daha da değiştirebilir ve el çantası olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmayı seveceksiniz hanımlar. Renkli kumaşlarla kutu yapalım.

Benim çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta bunu değişik şekilde yapıp sizlere sosyal medya adresimizden paylaşacağım. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.handmadiya.com/2015/08/little-boxy-pouch-tutorial.html

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu