ROBALI BALON KOLLU BAYAN KAZAK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü bayan kazak modeli yapımı

Bayanlar için çok şık bir kazak modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Son zamanlarda özellikle merak edilen bu kazak modelinin detaylı yapım aşamasını sizlere göstermek istedim. ROBALI BALON KOLLU BAYAN KAZAK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Robalı balon kollu bayan kazak modeli görüntüsü ile dikkat çeken çok şık bir model. Şiş örgüsü ile yapılan bu kazak modeli son zamanlarda merak edilen bir model. Bende sizlere bu modelin detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunmak istedim.

Bayan kazak modeli her yaştan bayanlar için uygun bir model. Boğazlı olan bu modeli genç kızlar kullanmayı çok seviyor. Dilerseniz uygun ölçülerde hazırlayarak kızınız için de yapabilirsiniz.

Şiş örgüsü yapmayı bilen herkesin kolaylıkla yapabileceği bu kazak modeli için balon kol yapılmış. Yaka kısmında ise boğazlı bir yaka kullanılmış. Omuz kısımlarına da model eklendiği için kazak çok şık olmuş.

Şiş örgüsü kazak modeli yakadan başlanıp yapılan robalı bir kazak. Bu nedenle yaka kısmının yapımında misinalı şiş kullanılmış. Burada yapılan kazak modeli 38-40 bedene uygun olarak yapılmış. Bunun için ise 71 ilmek atılarak kazağın yapımına başlanmış.

Kazağın yapımı için burada 5 yumak ip kullanılmış. Modelli bir kazak olduğu için buradaki gibi tek renk bir ip seçebilirsiniz. Dilerseniz farklı iki veya üç renkte kullanıp değişik renkli bir kazak modeli yapabilirsiniz.

Robalı balon kollu bayan kazak modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu