ROBALI YELEK MODELİ YAPIMI

Robalı yelek örneği yapılışı

Robalı örgü modellerini her zaman sevmişimdir. Hem yapımı kolay. Hem de örgü modeli kolay anlatımlara sahip. Şiş işi bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek harika robalı yelek örneği yapabilirsiniz.ROBALI YELEK MODELİ YAPIMI

Anlatımlı robalı yelek örneğinin yapımında takıldığınız bir nokta olmayacak. Çünkü videolu anlatım her detayı içeriyor. Kısa sürede öğrenerek çok güzel şekilde robalı yelek modelini hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı robalı yelek örneğinin yapılışına benzer çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Anne işleri kanalında bulunan bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve değişik örgüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay yapılan robalı örgü modeli çalışmasında şiş kullanıyorsunuz. Tek renk veya çift renkli de yapabilirsiniz. Anlatımlı robalı yelek yapımında takıldığınız bir yer olursa kanalın videosunda yorum bırakabilir veya buraya yorum yazabilirsiniz.

robali-yelek-orgusu

Robalı yelek yapılışında anlatımı takip ederek sizde tahminen 1 günde bu güzel örgü modelini yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve örgü yelek modelini kendinizce de geliştirebilirsiniz.

Değişik örgü örnekleri yapabilirsiniz. Anlatımlı robalı yelek modelini yaparken aşamaları kolayca yerine getirebilir ve yelek örneğini çocuklar için veya yetişkinler için yapabilirsiniz. Tarifi kendinizce değiştirebilir veya eklemeler yapabilirsiniz. Yapacağınız yelek veya tulum çalışmasına ponpon da ilave edebilirsiniz.

Robalı yelek modellerini sitemizde arama kutusunu kullanarak ulaşabilir ve nasıl yapıldıklarını da öğrenebilirsiniz. Buyurun şimdi videoyu izlemeye hanımlar kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu