SAÇ ÖRGÜSÜ LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İki renkli saç örgüsü lif modeli yapımı

Farklı ve yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün yine yapımı oldukça basit olan şık ve gösterişi saç örgüsü lif modeli yapım aşamasını detaylı anlatım olarak sunmak istiyorum.

Özellikle çeyizleri için hazırlık yapanlar farklı lif modellerini arıyorlar. Çeyizler içerisine en çok eklenen el işlerinden birisi lifler olduğu için model çeşitliliği de oldukça fazla. Bende sizlere her zaman yeni modeller göstermeye çalışarak çeyizlerinizi hazırlamamız yardımcı oluyorum.

Daha önce sizlere farklı lif örnekleri göstermiştim. Sitemizde yer alan lif modelleri kategorisini incelerseniz farklı ve gösterişli modelleri bulabilirsiniz.

sac orgusu lif modeli1

Gelelim bugün göstereceğim lif modeline. Saç örgüsü görünümünü andıran bu lif modeli pembe ve beyaz lif ipleri kullanılarak yapılmış. Bu iki rengin uyumu ile lif modeli çok şık durmuş.

Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlarda detaylı yapım aşamasını video ile gösterdiğim bu lif modelini inceleyerek kısa sürede ortaya harika bir el işi çıkartabilirler.

Saç örgüsü lif modeli yapımında lif boyunca sadece fıstık modeli ve trabzanlar yapılmış. Burada dikkat edilecek en önemli detay lif modelinin saç örgüsü şeklinde olması için çapraz şekilde örülmüş olacak. Bu çapraz görünümün nasıl elde edileceği de video içerisinde açıklanmış. Buradaki anlatıma dikkat ederseniz lif modelini kısa sürede öğrenebilirsiniz..

Saç örgüsü lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu