SAÇAKLI BONCUKLU TAKI YAPILIŞI

Kolay takı nasıl yaparım?

Evde takı yapmayı sevenlerdenseniz? sizde bu güzel ve eğlenceli takı çalışmasını seveceksiniz arkadaşlar. Hem ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. Hem de cebinizden paranız gitmeden güzel takıların sahibi olmuş olursunuz. Basit bir şekilde sizde bu güzel takı çalışmasını yapabilirsiniz.SAÇAKLI BONCUKLU TAKI YAPILIŞI

Kolay takı yapmak için aşamaları takip etmeniz yeterli oluyor. Kısa sürede boncuklu saçaklı kolye veya küpe yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce de bu tür güzel çalışmalara ev sahipliği yapmıştık.

Hatta turistik yerde yaşayan arkadaşlarımızın çok hoşuna gitmişti. Yapıp yapıp turistlere sattıklarını söylemişlerdi. Beğeneceğiniz güzel bir takı çalışması arkadaşlar. Yapımı zor değil.

Boncuk malzemesi, ip, kanca ve tüylü saçak ipi bir araya getirerek başlayacağınız çalışmayı toplamda yarım saat gibi bir sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Mavi renk yerine değişik renkler tercih edebilirsiniz.

Ben aynı işlemi turuncu renk iple yaptım. Çok kısa sürede bitti ve birçok kıyafetime uygun takım oldu. Hatta fazla yapıp satmayı da düşünüyorum. Sizlerde fazla fazla yapıp satarak eve para kazanabilirsiniz.

Benzer güzel çalışmalarla tekrar görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Esen kalın.

boncuklu-sacakli-taki-yapimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu