SAMAN İPLE CAM ŞİŞE SÜSLEME

Hasır iple şişe süsleme

Evinizde bu tip renkli cam şişeler varsa üzerini hasır ip veya saman ip denilen ip türüyle kaplayarak harika süs eşyaları yapabilirsiniz. Hatta içine mum koyarak çok güzel hasır ipten mumluk modeli de ortaya çıkarabilirsiniz.SAMAN İPLE CAM ŞİŞE SÜSLEME

Bu tür güzel çalışmalar dekoratif alanda evinizi veya iş yerinizi güzelleştirecek. Kolayca sizde hemen yapabilir ve benzerlerini yapmak için yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Hasır iple şişe süsleme çalışması görüldüğü gibi zor değil.

Kolayca kısa sürede fazla vaktinizi almayacak zamanda yapabilirsiniz. Renkli cam şişeler satılıyor. Bulamasanız bile normal cam şişeyi de hasır iple kaplayabilirsiniz.

Burada kullanacağınız malzemeler ise ;

  • Cam şişe.
  • Saman ip.
  • Yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre özelleştirebilir ve değişik cam şişe süsleme işleri yapabilirsiniz. Bu tür güzel dekoratif süs çalışmaları yaparak sizde evinizi güzelleştirebilir ve arkadaşlarınıza da nasıl yapıldığını öğretebilirsiniz.

Burada ipi sarmalarken örgü usulü yaptığınızda son karedeki gibi bir görünüme kavuşturuyorsunuz. Dilerseniz düz olarak da ipi yapıştırıcı ile sabit yapıp üstüne tekrar kare oluşacak şekilde ipleri geçirip yapıştırabilirsiniz.

Değişik şekiller ortaya çıkarabilir ve bu güzel keyifli çalışmayı geliştirebilirsiniz. Değişik cam şişe süs işlerinde görüşmek dileğiyle hanımlar. Değişik ve güzel çalışmalar keşif ettikçe sizlere yazacağım.

Beğendiyseniz bir yorum yapmayı ihmal etmeyin. Yada puan verin bakalım en çok kim puan veriyor ve en çok hangi içerik oylanıyor sonuçları birlikte görelim. Şimdilik benden bu kadar. Kolay gelsin herkese.

SAMAN İPLE CAM ŞİŞE SÜSLEME
SAMAN İPLE CAM ŞİŞE SÜSLEME

source: https://dodiys.com/20-cute-and-easy-diy-ideas-for-mason-jar/2/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu