SARAY BURMASI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü saray burması örgü modeli yapımı

Burgu modeli ile yapılmış farklı bir şiş örgüsü örneğini bugün sizlere göstermek istiyorum. Saray burması örgü modeli birçok farklı alanda kullanabileceğiniz çok şık bir model olmuş. Bu modelin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bugün size yine farklı alanlarda kullanabileceğiniz bir şiş örgüsü modeli göstereceğim. Bayanlar için yele, hırka ve bluzlar bu model ile yapılabilir. Çocuklar için hırka ve kazak yapımında bu model kullanılabilir. Modeli yaparken farklı özellikte ve kalınlıkta ipler kullanarak modelin görünümünü değiştirebilirsiniz.

saray burmasi orgu modeli2

Saray burması örgü modeli 13 ilmek üzerine kurulmuş. Arlarda ise 5 tane ilmek üzerine düz örgü yapılmış. Burada örnek bir anlatım yapıldığı için küçük bir model anlatımı yapılmış. Siz yapmak istediğiniz örgü işine ve kişinin bedenine göre ilmek ayarlaması yapabilirsiniz.

Burada video içerisinde sadece bir modelin yapımı gösterilmiş ve direk model anlatımı yapılmış. Siz bu model ile örgü işi yaparken ilmeklerinizi aldıktan sonra önce lastik örgüsü yapabilirsiniz. Yaptığınız  lastik örgüsü üzerine model kurulumu yapabilirsiniz. Tabi dilerseniz direk model yapımı ile de başlayabilirsiniz. Bu şekilde de harika bir görüntü oluşacaktır. Videoda her bir sıra detaylı bir şekilde açıklanmış burayı takip edip kısa sürede model yapımını öğrenebilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Saray burması örgü modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPJ5Y7or7feW7u2eXAvZTQA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu