SARMAL ATKI MODELİ YAPIMI

Sıralı örnekli atkı modeli

Sarmal atkı modeli yapımını anlatan bu güzel çalışmayı sizde benim gibi seveceksiniz. Güzel ve değişik isimleri de olan bir atkı örneği arkadaşlar. Yabancı bir serviste bulduğum bu güzel atkı örneğinin tarifi hem kolay. Hem de kullanışlı bir model. Sıralı örneği olan atkıyı öğrenip sizde hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Güzel bir atkı olan sıralı örnekli atkıyı dalgakıran atkı modeli olarak da farklı sitelerde görebilir ve öğrenebilirsiniz. Bu güzel atkının tarifini kolayca alıp, hemen örmeye başlayabilirsiniz.

3 ilmekle başlayıp artırılarak gidilen bir atkı çalışması arkadaşlar. Yarısından sonra ise bir taraf artırılıp, diğer taraf ise eksitilmesi gerekiyor. Basit bir örgü türü.

Düz ve ters şeklinde örerek bitireceğiniz bir atkı örneği olup, hemen yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de kış aylarında sevdiğiniz kişilere hediye edeceğiniz güzel bir atkı örneği bayanlar.

Yeni örgüye başlayanlara da önereceğiniz bir atkı çalışması ve kolayca öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Atkı örneği acemi örgücülerin de seveceği tarzda ve kolayca öğrenip yapabilecekleri düzeyde.

Bu örgü atkı işini isterseniz evinizde kalan artan iplerle yapabilirsiniz. Yada ebruli ip modeli alıp örmeye hemen başlayabilirsiniz. Renkli atkı modeli yapımını seveceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

Renkli Atkı Yapılışı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu