SARMAL İPTEN BASİT KOLYE YAPIMI

İple kolye nasıl yaparım?

Evde basit ipleri kullanarak çok güzel ve şık tasarımlar yapabiliriz aslında. Bu güzel günde çok güzel bir kolye çalışmasını ele almak istedim. Sizlerle birlikte bu sefer evde bulunan ipleri değerlendireceğiz. Evinizde sarmal ip veya benzeri kalın ipler varsa onları bulun ve bir araya getirin.

Daha sonra iple kolye nasıl yaparım diyenler için alttaki resimli anlatımdaki gibi iğne ve iplik ile kalın ipi düğüm örgü şeklinde içinden geçip dikeceğiz. İpi iple dikmek evet biraz komik oldu ama kalın ip sonuçta.

İple kolye yapmak için anlatımdan da faydalanabilir ve sizde bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz arkadaşlar. Daha önce de benzer konuları işledik. Evde boş zamanım çok diyorsanız? mutlaka sizde evde bu tür işinize yaramayan ip veya keçe türü malzemeleri bir araya getirip, elbise üzerine süs veya takı yapımında kullanabilirsiniz.

Sarmal ipten takı yapmak için örnek resmi geliştirip, daha değişik şekillerde de kolye veya takı tasarımları haline dönüştürebilirsiniz. Benim sevdiğim güzel ve basit bir çalışma bu. Sizler geliştirebilir ve daha güzelini yapabilirsiniz.

Rope Necklace DIY

SARMAL İPTEN BASİT KOLYE YAPIMI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SARMAL İPTEN BASİT KOLYE YAPIMI için yorumda bulun

    SARMAL İPTEN BASİT KOLYE YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SARMAL İPTEN BASİT KOLYE YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.