SEPET LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik sepet lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok güzel oldukça renkli bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Sepet lif modeli çeyizler içerisinde mutlaka karşımıza çıkan bir tasarım. Bugün size bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını göstermek istiyorum.

Renk renk lif ipleri ile yapabileceğiniz şık bir tasarımı daha sizlere göstermek istiyorum. Renkli çiçekleri ile çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan bu tasarım lif örmeye yeni başlayanların dahi kolaylıkla yapabileceği bir tasarım olmuş. Detaylı yapım aşamasını takip ettiğiniz sürece bu lif modelini yapabilirsiniz.

sepet lif modeli2

Çeyizlik sepet lif modeli yapımı için burada taban kısım tek parça halinde yapılmış. Sepet yapımı için parlement mavisi renk kullanılmış sepetin üst kısmı için beyaz lif ipi kullanılmış. Çiçeklerin yapımı için renkli lif ipleri kullanılmış. Beyaz kısma birde sarı lif ipi ile küçük çiçek işlemeleri yapılmış. Lif modeli yapımı için kendi elinizde bulunan ipleri kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Lif modeli yapımı için önce mavi ip ile sepet yapımına başlanmış. Burada klasik yıldız model taban yapılmış. Sepet kısmından sonra beyaz kısmı yapılmış. Çiçekler ve kenar süslemeleri de yapılarak lif modeli tamamlanmış. Yapımı basit olan bu lif modelini renk renk lif ipleri ile hazırlayıp çeyizler içerisine ekleyebilirsiniz.

Sepet lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCarg-SOYC2QWaU2EpqErXqg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu