SEVGİ TOMURCUKLARI YELEK MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

Sevgi tomurcukları yelek modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapıp çeyizleri içerisine şık bir yelek modeli arayanlar mutlaka bugün göstereceği yelek modelinin detaylı yapım aşamalarına göz atmalılar. Sevgi tomurcukları yelek modeli çeyizler içerisinde göz dolduracak şık bir yelek modeli.

Sevgi tomurcukları yelek modeli görüntüsü ile dikkat çeken çok şık bir model. Tığ ile yapılan bu yelek modelinin yapımını öğrendiğiniz zaman kısa sürede harika bir örgü tasarımı ortaya çıkartabilirsiniz.

Sevgi tomurcukları yelek modeli yapılırken burada açık renklerde pembe tonunda bir ip kullanılmış. Sizde burada olduğu gibi açık renklerde beyaz, krem, kırık beyaz gibi tonları tercih ederseniz çok şık yelek modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Burada yelek modeli yapılırken Angora bir ip kullanılmış. Tığ olarak ise 2 numara tığ kullanılmış. Siz elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz.

Sevgi tomurcukları yelek modeli 3 parçadan yapılmış. Ön kısımlarında 9 örnek kullanılmış. Arka kısımda ise 15 tomurcuk modeli yapılmış. Bunun dışında yanlarda trabzanlar kullanılmış. Burayı modelin yapımının anlatıldığı videodan takip edebilirsiniz.

Burada yapılan yelek modeli 38-40 bedene uygun olan bir model. Siz daha büyük bir yelek yapmak isterseniz modelin sayısını arttırabilirsiniz.

Sevgi tomurcukları yelek modeli tığ ile yapılan kolay bir model olsa da dikkat edilmesi gereken detayları var. Bu nedenle videoyu dikkatli bir şekilde takip etmeyi ihmal etmeyin.

Sevgi tomurcukları yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu