SEVİMLİ ÖRGÜ İŞİ BEBEK YELEĞİ YAPALIM MI?

Örgü bebek yelek modeli

Güzel bir bebek yelek modeli ile birlikteyiz hanımlar. Örgü kız bebek yelek modeli olarak da tanımlayacağınız güzel ve sevimli bir örgü işi. Yeni örgüye başlayanların içinin gittiğini görür gibiyim.SEVİMLİ ÖRGÜ İŞİ BEBEK YELEĞİ YAPALIM MI?

Şimdi nasıl yaparım nasıl örerim diye düşünüyorlardır. Bu yelekle ilgili vermek istediğim bilgiler ise şöyle ; Örgü işi bebek yeleği için 2 tane ip gittiğini söyleyebiliriz. Yapımcısı bu şekilde tarif etmiş. Şiş ile yapılıyor. Şiş işi örgü işi.

Şiş işi bebek yelek modeli olarak daha önce de güzel örnekleri sizlere anlatımlı ve örnekli şekilde paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu yelek için boyun kısmından başlanılıyor. Robalı olarak yapılmış bir yelek modeli. Anlatıcısı artırılarak yukarıya doğru çıkıldığını belirtiyor. Yapacak olanlar bu bilgilere dikkat etmeli.

Göğüs bölümü ise işlenerek model kurulmuş ve örgüye devam edilmiş. Örgü yapılırken gidişat ajur örgüsü ve haroşa olarak devam edilmiş hanımlar. Bu modeli sizde kendiniz kolayca yapabilirsiniz.

Daha önce örgü yelek işi yapmış olan hanımlar değişik renkler tercih ederek güzel örgü bebek yelek örnekleri ortaya çıkarabilirler. Yada altta paylaştığımız değişik örgü yelekleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Örgü Beyaz Bebe Yelek Örneği
SEVİMLİ ÖRGÜ İŞİ BEBEK YELEĞİ YAPALIM MI?

Bu yelek modelini yaparken eklemeler de yapabilirsiniz. Yaka kısmına ponpon yapıp dikebilirsiniz. Beyaz bebek yelek modeli olarak güzel bir örnek. Anlatan video bulamasam da yine de yapacaklar az da olsa bilgilenmiştir diye düşünüyorum.

Ama sitemizde daha önce çok güzel örgü bebek yelekleri paylaşmıştık. Onları mutlaka inceleyin ve beğendiklerinizi paylaşırsanız mutlu olurum. Kolay gelsin hanımlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu