ŞIK BEBEK YELEK ÖRNEĞİ HEMDE BONCUKLU

Yapımı kolay örgü bebek yelek modeli

Şık görünümü olan ve bebeklerde çok güzel duracak güzel bir çalışma ile birlikteyiz arkadaşlar. Hatta görenlerin yaptırmak dahi isteyecekleri bir model. Sevgi hanımın hazırladığı bu müthiş çalışmayı mutlaka denemelisiniz.ŞIK BEBEK YELEK ÖRNEĞİ HEMDE BONCUKLU

Torununuz varsa ona yapın veya yeni bebek bekleyenlere hediye olarak da örüp verebilirsiniz. Satın almaktansa böyle elde örülen ve sunulan örgüler daha çok tercih edilir ve beğenilir. Bu yüzden mutlaka öğrenin hanımlar.

Sevgi hanımın anlattığı videoyu izledikten sonra örnek resimdeki gibi bebek yelek modelini boncuklu bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Ben bir ara buna başlayacağım. Şimdilik arşivime eklediğim güzel bir çalışma.

Sevgi hanıma çok teşekkür ediyoruz. Çünkü bu tür örgü bebek yelek çalışmalarını birçok bayan arıyor ve bazen bulamıyor. Ama kendisi hem anlatmış hem de bizlere ulaştırmış. Kanalına abone olmayı unutmayın.

Erkek bebek yelek modeli olarak yapacağınız çalışmayı sarı veya pembe renklerinde kız bebeklere de uygulayabilirsiniz. Değişik güzel bebek yelekleri yapacağınız bu çalışmaya kol yapıp tulum olarak da örebileceğinizi söylemek isterim.

Ponpon kullanabilir ve örgü yelek modelini biraz geliştirebilirsiniz. Ama yine de orjinalini bozmayın derim. Sevgi hanımın anlattığı şekilde yapın ve bittiğinde iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Kolay gelsin hanımlar.

Mavi Boncuklu Bebek Yelek Yapılışı

Yeleğin tamamlanmış hali aşağıdaki gibi olacak. Yaptığınız buna benziyorsa başardınız demektir hanımlar. Benzerini yapabilir veya bu örgü yelek çalışmasını geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Türkçe Videolu Mavi Boncuklu Bebek Yelek Yapımı

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın