ŞIK GÖRÜNÜMLÜ ÜZÜMLÜ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ

Üzümlü havlu kenarı yapılışı

Havlu kenarı yapmasını sevenlere güzel bir paylaşım sunuyorum diyebilirim. Yakın zamanda benim de başladığım bu örneği izleyerek sizde öğreneceksiniz hanımlar. Harika bir model ve üzümlü çeyizlik havlu kenarı örneği olarak değerlendireceğiniz şık görünümü olan bir çalışma.

Yeni başlayanların biraz zorlayacağını söyleyebilirim. Çünkü yapımı biraz ayrıntı içeriyor. Hatta bu tür havlu kenarı ve değişik iğne oyası çalışmaları her zaman zorlayan çalışmalar olmuştur. Bu yüzden tecrübeniz yoksa hemen yaparım ben yaparım demeyin. Zor çünkü.

İğne oyası veya tığ işi çalışmaların başında her zaman havlu kenarı örneği yapımı ve örnek çıkarma işlemlerini sitemizde fazlaca paylaştık. Sizler de yapıyorsanız veya değişik havlu kenarı örneği işliyorsanız mutlaka bana gönderin.

Çünkü bayılıyorum yeni görmeye ve değişik havlu kenarı resimlerini inceleyerek daha farklı modellerle kıyaslıyoruz. Çeyizlik veya kullanmalık harika havlu kenarı örneklerini sitemizde paylaşmaya son sürat devam edeceğiz.

Benzer ve güzel çalışmaları örnek resimleri veya anlatımları ile sitemizde kolayca bulabileceksiniz.

Üzümlü Havlu Kenarı Videosu

Anlatımı ören hanım kanalından aldım. Kendileri bu hususta uzman ve hatta profesyonel diyebilirim. Sizlerde kanalına abone olarak diğer paylaşımlarını takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.

Beğendiklerinizi mutlaka sosyal medyada paylaşmayı unutmayın. Bunlar tam çeyizlik çalışmalar ve kızlarınıza yada oğlunuza alacağınız gelininiz için yapmayı düşünebilirsiniz. Ama dediğim gibi tecrübe isteyen işler bunlar.

Üzümlü Havlu Kenarı Türkçe Videolu Yapımı

Bir başka yönden görünümü ve gerçekten harika duruyor. Değişik renkler de kullanarak üzümlü havlu kenarı örneğini değişik şekilde çıkarabilirsiniz hanımlar. Farklı çalışmalarda görüşmek dileğiyle…

uzumlu-havlu-kenar-modeli-yapimi-1

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞIK GÖRÜNÜMLÜ ÜZÜMLÜ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    ŞIK GÖRÜNÜMLÜ ÜZÜMLÜ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞIK GÖRÜNÜMLÜ ÜZÜMLÜ HAVLU KENARI ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.