ŞİRİN DÜĞMELİ ERKEK BEBEK PATİĞİ

Erkek bebekler için düşünülmüş güzel bir patik çalışmasıyla birlikteyiz. Kısa bir aradan sonra yine örgülerimizi paylaşmaya ve öğretmeye devam ediyoruz. Güzel bir örgüyle bu geceye devam ederken, patik modelinin mavi oluşu sizi erkek bebeğe yöneltmesin. Onu pembe veya sarı yaparak kız bebek çocuklarına da uyarlayabilirsiniz.

Ama yine de erkek bebekler için düşünülmüş olduğu için sizde yine erkek bebek torununuza yapmayı düşünebilirsiniz. Aşamaları hemen altta yer alan patik örneğinin yapımını öğrenemediğim için tarif edemedim. Ama öğrenmeye çalışıyorum.

Ama örnek hakkında bir takım bilgileri verebilirim. Öncelikle altta örnekleri olan patiğin %100 pamuk fibra natura ipliğinden yapıldığını söylemek isterim. Ama siz değişik renkler tercih edebilirsiniz.

Büyük boyutta yapmak isterseniz tığ ve iplik kullanımında kalın tercihi yapmalısınız. Aslında bu çalışmanın anlatımı yabancı olarak verilmiş. Ama yabancı dilim olmadığı için pek bakıp size Türkçesini aktaramadım. Bu yüzden özür dilerim. Ama yine de örneğini resimlere bakarak çıkarabileceğinizi düşünüyorum.

dugmeli-erkek-bebek-patigi18
dugmeli-erkek-bebek-patigi

Üstte gözüken örneğin aşamaları hemen altta sırasıyla verilmiş. Bu işi iyi bilen hanımların örneğini çıkartmada zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Tığ işi patik yapılışı ile ilgili kullanılan renk veya düğme ile patiğin havasının değiştiğini görmekteyiz.

Croby patterns adlı kaynaktan aldığımız bu aşamaları inceleyerek, yapılışını az çok çözebilirsiniz. Ama yine de tarifini yabancı da olsa öğrenmeye çalışacağım. İyi akşamlar.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu