ŞİŞ İLE ÇEYİZLİK YELEK YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

Şiş ile bayan çeyizlik yelek yapılışı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar mutlaka çeyizleri içerisine birer tane çeyizlik yelek ve çeyizlik şal modeli ekliyorlar. Bugün sizlere yine çeyizleriniz içerisine ekleyebileceğini güzel bir çeyizlik yelek modeli göstermek istiyorum.

Çeyiz hazırlıkları yapılırken çeyizler içerisine gelinler için şallar ve yelekler ekleniyor. Günlük kullanımın dışında daha çok özel günlerde kullanılabilecek şekillerde işlenen bu yelekler angora ipler ile işlenerek çok şık bir görüntü oluşturuluyor.

sis ile çeyiz yelegi2
Çeyizlik-Yelek-Modeli

Bugünde sizlere şiş ile yapılmış güzel bir çeyizlik yelek modeli göstermek istiyorum. Model gerçekten çok farklı ve güzel bir model. Ben bu çeyizlik yelek modelini çok beğendim. Modelin yapımı için videolu anlatım olunca da modeli sizinle paylaşmak istedim.

Çeyizlik yelek modeli yapımında angora ip kullanılmış. Özellikle bu şekilde çeyizlik için yelek ve şallar yapıyorsanız angora ipler daha uygun olur. Çünkü bu ipler ile yapılan örgü işleri daha şık duruyor. Hatta angora iplerin simli olanları da bunları yine şalları işlerken kullanabilirsiniz.

Burada çeyizlik yelek modeli yapılırken angora somon renk ip kullanılmış. Bence bu şekilde yelek çok şık durmuş. İpe uygun olan birde 3 numara şiş kullanılmış.

Çeyizlik yelek modeli yapımı için videoda kullanılan ölçüler 38 bedene uygun olan bir yelek modeli oluşturulmuş. Siz buradaki ölçüleri dikkate alarak kendinize veya kızınıza göre bir yelek yapabilirsiniz. Bu yelek modelini isterseniz koyu renk ipler ile de yapabilir ve günlük kullanıma uygun olan bir yelekte yapabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=UpWHkfphVLc

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu