ŞİŞ İŞİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEKLİ BERE

Şiş örgüsü çapraz örnekli bere modeli

Farklı bere modeli ile birlikteyiz. Yapılışı kolay olan ve görünümü çapraz örnekli gibi duran harika çalışmayı sevecek ve yapmak isteyeceksiniz hanımlar. Soğuklar gidiyor. Ama moda amaçlı veya serin havalarda kıyafetlere kombin edeceğiniz bir eşya olarak da yapıp kullanmayı düşünebilirsiniz.

Örgü işleri arasında şişle yapılan bere çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık hatırlarsanız. Bu güzel çalışma da yine onlardan birisi. Kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Çocuklara yapabilir veya eşinize dostunuza örebilirsiniz.

Lastik kısmı şiş işinden yapılan bu çalışmayı tığ işi ile diğer taraflarını da tamamlayabilirsiniz. Anlatımı video şeklinde hazırlanmış çalışma yabancı olsa da sesini kısıp izleyerek sizde modeli kavrayabilirsiniz.

İlk gördüğümde sevdim ve renk olarak mor veya turuncu renkte güzel bir bere yapılacağını düşündüm. Sizlerin de görmesini istedim ve beğenenler mutlaka olacaktır diye de düşünmekteyim.

Çocuklara örgü bere modeli olarak bu çalışmayı izledikten sonra kafanızda oluşacak değişik renk bere modelleri olacaktır. Hatta ponpon kullanabilir veya değişik eklemeler de yaparak bereyi güzelleştirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmanın farklı versiyonlarını sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Yeni örgüye başlamış birisi iseniz bu güzel ve kolay örgü örneğini öğrenip, hemen çocuk beresi veya kendinize yetişkin bere modeli yapabilirsiniz.

Yapılışı kısmında takıldığınız yerler olursa yorum bırakın. Yardımcı oluruz veya yardımcı olacak örgü bilen hanımlar yanıt verecektir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Tığ ve Şişle Örülen Çapraz Bere Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ İŞİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEKLİ BERE için yorumda bulun

    ŞİŞ İŞİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEKLİ BERE için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ İŞİ ÇAPRAZ ÖRGÜ ÖRNEKLİ BERE için ilk yorumu yapabilirsin.