ŞİŞ İŞİ DELİKLİ ÇİÇEK ÖRNEĞİ

Şişle yapılan delikli çiçek örgü modeli

Arkadaşlar kısa süreliğine örgü paylaşımlarımıza ara vermiştik. Bu gün sizlere karşılaştığım harika bir örgü örneğinin tarifini sunmak istiyorum. Çok güzel örgüler çıkaracağınız harika görünümlü bir örnek.

Şiş işi delikli çiçek örgüsü ile çok güzel örgü atkı modelleri yapılabilir. Hatta örgü kazak yapmak isteyenlere de önerdiğim bir çalışma. Anlatımı video olan çalışma yabancı ancak, sesini kısıp dinledikten sonra bu güzel çalışmayı kısa sürede yapmaya başlayacaksınız.

Kışlık örgüler yapabileceğiniz çalışma ile ince ip kullanarak şal modeli dahi yapılabilir diye düşünüyorum. Yeni örgüye başladıysanız çok güzel bir atkı örme ile örneği çıkarmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

Örgü kazak, örgü yelek modeli veya örgü hırka işinde delikli çiçek örneğini tercih edebilirsiniz. Hatta süveter örgüsü yapacaksanız bu modeli bir düşünün. Bence gri renk veya kahverengi renk güzel örgüler yapabilirsiniz.

Yaz aylarının yaklaşması ile bu güzel çalışmayı ince ip kullanarak şal yapabilirsiniz demiştik. Ama biraz zaman alsa da güzel örtü de yapılabilir diye düşünüyorum hanımlar. Yine ne yapacaksanız iş size kalmış.

Benzerlerini daha önce de resimli anlatım veya videolu tarif şekilde paylaşmıştık. Ama ben bunu çok sevdim. Sizlere de kesinlikle öneriyorum. Takıldığınız konularda yardım etmeye çalışacağım. Yabancı bir çalışma ama yapan hanımın ellerine sağlık.

Sihirli Çiçek Örneği Yapılışı

Bir diğer adı sihirli çiçek örgüsü olan çalışmayı öğrendikten sonra çok güzel örgü modelleri yapabileceğinizden eminim. Sizde yaptıklarınızı bize göndermekten çekinmeyin hanımlar.

Videolu Sihirli Çiçek Örneği Yapımı

ŞİŞ İŞİ DELİKLİ ÇİÇEK ÖRNEĞİ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ İŞİ DELİKLİ ÇİÇEK ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    ŞİŞ İŞİ DELİKLİ ÇİÇEK ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ İŞİ DELİKLİ ÇİÇEK ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.