ŞİŞ İŞİ KOLAY ÖRGÜ MODELİ

Şişle kolay örgü yapımı

Şiş işi yapılan güzel örgü modellerinin yanı sıra bittikten sonra da güzel görünümleri ile kalbimizi fetih etmektedir. Şiş işi kolay örgü modeli yapılışında takılacağınız bir kısım yok. Anlatımlı güzel çalışmayı severek yapabilirsiniz.ŞİŞ İŞİ KOLAY ÖRGÜ MODELİ

Kolay yapılan örgü modeli çalışmaları arasında tığ işi örgüler ve şiş işi örgüler geliyor. Bu güzel çalışmayı da yine Anne işleri kanalında gördüm ve hemen aklıma güzel bir örgü süveter modeli yapılabileceği geldi.

Her ne kadar mevsim geçişleri olsa da şuan, şiş işi kolay örgü örneğini yine de öğrenerek bir sonraki kışa hazırlık veya güzel örgü işleri yapmada kullanabilirsiniz diye düşündüm.

Anlatımlı çalışmada şiş işi yapılan örgü tek renk iple yapılıyor. Motifleri çok güzel. Kolay örgü çalışmasını her yeni örgüye başlamış hanımlara önermekteyim. Kolayca öğrenip sizde çok güzel örgü atkı modeli yapabilir veya değişik örgü örneklerinde kullanabilirsiniz.

sis-isi-orgu-yapimi

Şiş ile kolay şık örgüler yapmak isteyen hanımların işine yarayacağını düşündüğüm bir model. Kolay yapımı var. İzledikten sonra hemen örgüye başlayacak ve kısa sürede mükemmel örgü kazak veya örgü yelek modeli yapabileceksiniz.

Yaparken sıkılmayacağınız güzel bir model. Ben arada çayımı demliyorum ve oturup örgüme devam ediyorum. Bitince daha başka neler yapabilirim diye araştırmaya da devam ediyorum hanımlar. Bu güzel modeli kesinlikle herkese önermekteyim. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu