ŞİŞ İŞİ ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Şişle şemsiye örgüsü yap

Şiş işi ile uğraşan ev hanımlarına yönelik güzel bir çalışma paylaşmak istiyorum bugün hanımlar. Nako ve Arzu hanımdan biraz yardım aldım diyebilirim. Çok güzel bir model ve bu modeli kullanarak harika kazaklar örebilirsiniz.ŞİŞ İŞİ ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Kışın geçmesiyle artık yaza dönsek de yazlık şal modeli yapılabilir. Şiş işi şemsiye örgüsünün detaylı anlatımı Arzu hanım tarafından hazırlanan video da yer alıyor. Ama resim olarak da Nako eğitimlerinden yararlanabilirsiniz.

Kendileri bu konuda uzman sayılır. Şiş işi örgü kazak veya süveter yapımıyla ilgili araştırma yapıyordum ki, bu güzel çalışmalara rastladım. Derleyip sizlere de faydalı olacak bir şekilde sunmak istedim.

Çocuk örgülerinde veya çeyizlik örgülerde tercih edeceğiniz güzel bir şiş işi çalışması olup, yeni örgüye başlayanlara da tavsiye ettiğim bir örgü türü. Yapılışı kolay gibi gözükse de birkaç ufak ayrıntı var. Onları halledince gerisi geliyor.

Şemsiye Örgü Modeli Yapılışı

Şemsiye Örgü Modeli

Şemsiye Örgü Modeli Yapılışı

Resimli anlatımları görmeniz açısından paylaşmak istedim. Ama asıl olay videoda bitiyor. İzleyerek sizde Arzu hanımın bu müthiş tarifini uygulayabilir ve kısa sürede öğrenerek harika yelek modelleri de yapabilirsiniz hanımlar.

Örgü hırka modeli veya değişik örgüler yapabileceğiniz bu müthiş çalışmayı Nako eğitimi sayesinde de kavrayabilir ve hemen öğrenebilirsiniz. Güzel örgülerde görüşmek dileğiyle hanımlar. Beğendiyseniz paylaşın.

Şemsiye Örgü Modeli Anlatımı

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın