ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BAYANLAR İÇİN SÜVETER PANÇO MODELİ YAPIMI

Bayanlar için bu yılın modasına uygun süveter panço yapımı

Bu yıl bayanlar için tasarlanan süveterler oldukça moda. Farklı renk ve modellerde karşımıza çıkan süveterleri evde kendinizde yapabilirsiniz. Bugün size süveter panço modeli yapımı göstermek istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çeken bu süveter modeli tam anlamıyla bu yılın modasına uygun olmuş. Bu süveterin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Süveter modelleri içi sizlere daha önce çocuklar için ve erkekler için yapılmış olan tasarımlar göstermiştim. Bugün ise bayanlar için yapılmış hem boğazlı olması ile hem de kenar kısımlarına düğmeler eklenip panço şeklinde örülmesi ile çok şık olmuş. Özellikle genç kızların kullanmayı seveceği bir tasarım olmuş. Bu model ile küçük çocuklar için de yapabilirsiniz. Zaten videoda küçük bir süveter modeli yapılmış. Videoda verilen anlatımı takip ederseniz kısa sürede bu pançoyu yapıp önümüzdeki günlerde kullanabilirsiniz.

suveter panco modeli11

Şiş örgüsü bayan süveter modeli yapımı için burada gri renkte kalın bir örgü ipi kullanılmış. Şiş olarak 5 numara iş kullanılmış. Eli sıkı olanlar 6 veya 7 numara şiş kullanabilir.

Panço modeli için ön ve arka parça olarak iki kısım olarak değil de tek bir parça halinde yapılmış. Önce ön kısım dikdörtgen şeklinde yapılmış. Sonra omuzlara gelecek olan kısımdan ilmekler alınıp bu kısım örülmüş ve en son arka parça örülmüş. Daha sonra boğaz kısmından ilmekler alınıp uzun boğazlı bir yaka yapılmış. Kenar kısımlara da düğmeler eklenip süveter modeli yapılmış. Video içerisinde yapılmak istenen beden için ölçü ayarlaması nasıl yapılacak bunun açıklaması yapılmış.

Süveter panço modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu