ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE ZEYTİN DALI YELEK MODELİ YAPIMI

İki şiş bayanlar için zeytin dalı yelek modeli yapımı

Bugün sizlere yelek modellerinde en çok kullanılan yılların eskitemediği çok şık bir örnek model anlatımı göstermek istiyorum. Zeytin dalı yelek modeli kısa sürede şık ve gösterişli bir yelek modeli yapmak isteyenler için harika bir örnek. Bu modelin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Yelek modelleri için sizlere sık sık yeni örnekler göstermeye çalışıyorum. Bugün size göstereceğim model sıklıkla karşımıza çıkan bir tasarım. Bu modelin yapımını bilen belki de birçok kişi vardır. Ama modeli öğrenmek isteyenler için ben yeniden göstermek istedim. Şiş örgüsü yapmaya yeni başlayanlar için bu örnek anlatım faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

zeytin dali yelek modeli7

Şiş örgüsü zeytin dalı yelek modeli yapımı için burada angora ip kullanılmış. Bu ipler ile çok şık olacaktır. Çeyizlik yapacaksanız krem, pudra, pembe gibi açık renkler seçerseniz daha güzel bir görünüm oluşacaktır. Yine çeyiz için simli ipler ile de bu yeleği yapabilirsiniz. Bunun dışında günlük kullanım için ise daha koyu renkler belki de orta kalınlıkta ipler tercih edilebilir. Çünkü angora ipler ile sanki biraz daha ince bir yelek modeli oluyor.

Yelek modelinde zeytin dalı adı verilen model kullanılmış. Bu modelin yanında birde yine şiş örgüsünde sıklıkla kullanılan kahve çekirdeği modeli de yapılmış. Bir yeleğin ön kısmı olarak düşünürseniz önce kenar kısımda kahve çekirdeği modeli yapılmış daha sonra ise zeytin dalı modeli yapılmış. Videoda verilen detaylara dikkat ederseniz sorun yaşamdan kısa sürede model yapımını öğrenebilirsiniz.

Zeytin dalı yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu