ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI

Şiş işi patik modeli nasıl yapılır?

Güzel patikler yapmanın zamanı gelmedi mi? evet arkadaşlar bu gün çok güzel ve keyif verici bir patiğin yapılışını inceleyeceğiz. Hemen altta bitmiş halinin resimleri de yer alıyor. Bu sayede yapmadan önce nasıl bir patik yapacağınız hakkında fikriniz de olacak.

Şiş işi patik örneğini yaparken değişik renkler tercih edebilirsiniz. Şiş işinden patik modeli yapmak için anlatımlı videoyu takip etmelisiniz. Ben izledikten sonra hemen modeli kavradım ve yapmaya başladım.

Video tarifli patik işi çalışmaları hem kolay yapılıyor. Hızlı ve kolay patik çalışmaları sayesinde çeyizlik veya kullanmalık harika patikler yapabiliriz aslında. Daha önce de güzel patik çalışmaları paylaşmıştık.

Bu güzel patik modeli kış aylarında da giyebileceğiniz hatta çeyizlik olarak çocuklarınız için saklayacağınız kalitede olup, güvenle tercih edeceğiniz bir model. Görenleri de hayran bırakacak bir model.

Görünümü güzel olan şiş örgüsüyle yapılan bayan patik çalışmasında iki renk kullanılmış. Siz tek renk kullanarak da örebilirsiniz. Örgü patik çalışmasında takıldığınız yerde videoyu durdurun tekrar sardırın. Ben öyle yaptım.

Şiş Örgüsü Kolay Bayan Patik Yapımı

Çiçek motif kısmını değişik şekilde de yapabilirsiniz. Ben o kısma ponpon yaptım çok şık durdu. Siz ister daha değişik şeyler de süsleyebilirsiniz. Patik her yaşa uygun olup, genci yaşlısı herkes için yapabilirsiniz. Ayağınıza uygun yapıp, keyifle kullanabilirsiniz.

Türkçe Videolu Şiş Örgüsü Kolay Bayan Patik Yapımı
ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu