ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI

Şiş işi patik modeli nasıl yapılır?

Güzel patikler yapmanın zamanı gelmedi mi? evet arkadaşlar bu gün çok güzel ve keyif verici bir patiğin yapılışını inceleyeceğiz. Hemen altta bitmiş halinin resimleri de yer alıyor. Bu sayede yapmadan önce nasıl bir patik yapacağınız hakkında fikriniz de olacak.

Şiş işi patik örneğini yaparken değişik renkler tercih edebilirsiniz. Şiş işinden patik modeli yapmak için anlatımlı videoyu takip etmelisiniz. Ben izledikten sonra hemen modeli kavradım ve yapmaya başladım.

Video tarifli patik işi çalışmaları hem kolay yapılıyor. Hızlı ve kolay patik çalışmaları sayesinde çeyizlik veya kullanmalık harika patikler yapabiliriz aslında. Daha önce de güzel patik çalışmaları paylaşmıştık.

Bu güzel patik modeli kış aylarında da giyebileceğiniz hatta çeyizlik olarak çocuklarınız için saklayacağınız kalitede olup, güvenle tercih edeceğiniz bir model. Görenleri de hayran bırakacak bir model.

Görünümü güzel olan şiş örgüsüyle yapılan bayan patik çalışmasında iki renk kullanılmış. Siz tek renk kullanarak da örebilirsiniz. Örgü patik çalışmasında takıldığınız yerde videoyu durdurun tekrar sardırın. Ben öyle yaptım.

Şiş Örgüsü Kolay Bayan Patik Yapımı

Çiçek motif kısmını değişik şekilde de yapabilirsiniz. Ben o kısma ponpon yaptım çok şık durdu. Siz ister daha değişik şeyler de süsleyebilirsiniz. Patik her yaşa uygun olup, genci yaşlısı herkes için yapabilirsiniz. Ayağınıza uygun yapıp, keyifle kullanabilirsiniz.

Türkçe Videolu Şiş Örgüsü Kolay Bayan Patik Yapımı

ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI için yorumda bulun

    ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞİŞ ÖRGÜSÜYLE BAYAN PATİĞİ YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.