ŞİŞLE YAPILAN LASTİKSİZ BEBEK YELEĞİ

Şiş işi bebek yelek örneği

Merhaba hanımlar bu gün sizlerle çok güzel bir konuyu işleyeceğiz. Bebek yelekleri üzerine araştırmalar yapıyorduk biliyorsunuz. Bu güzel çalışma da yine kolayca yapılan ve şiş işi örgüler arasında yer alıyordu.ŞİŞLE YAPILAN LASTİKSİZ BEBEK YELEĞİ

Güzel yelek örnekleri paylaşımlarımızdan sonra bir de bebekler için güzel bir çalışma yapalım dedim. Bayan yelek örneği de yapılabilecek bu güzel çalışmayı şimdilik bebekler için kullanacağız. Şiş işi bebek yeleği yapılışını seveceksiniz.

Gönül hanımın hazırladığı bu müthiş yelek örneği lastiksiz örgü ile yapılıyor. Herhangi bir lastik kullanmanız gerekmiyor. Bebekler için yapacağınız yelek modeli dışında çeşitli örgülerde de kullanılabilen güzel bir çalışma.

Bebek battaniyesi yapımında da tercih edeceğiniz bir örgü modeli olup, öğrendikten sonra hemen bebekler için yapmaya başlayacağınızı umduğum bir çalışma. Ben yeni başladım ve güzel bir pembe renk bebek yelek modeline başladım diyebilirim.

Gönül hanım anlatımı ile çektiği bu videonun benzerlerini de yine kanalından paylaşmaya devam ediyor. Onu takip ederek harika çalışmalarını öğrenmeye devam edebilirsiniz. Bu modelin benzerlerini atkı ve şal gibi çalışmalarda da kullandığını göreceksiniz.

Öğrendikten sonra lastiksiz bayan yelek modeli veya bebek yeleği yapılışı çalışmasını kendinizce de geliştirebilirsiniz. Değişik renkler tercih ederek de yapabilirsiniz. Benim yaptığım sanırım 2/3 gün sürecek. İşlerimden ötürü.

Alta çalışmanın anlatımı yer alıyor. Onun altında ise başlanmış örnek resimleri bulunuyor. İnceleyin hanımlar.

Lastiksiz bayan yelek modeli yapımı

Anlatımdaki gibi sizde şiş işi yeleğe başlayınca hemen bitirecek ve görünümü ile görenleri şaşırtacaksınız hanımlar.

Şişle Lastiksiz Kolay Bayan Yelek Örneği Yapımı Türkçe Videolu Tarif

Sizde yapınca böyle şirin gözükecek. Değişik renkler tercih edebilir ve bebek yelek modelini daha da güzel hale getirebilirsiniz. Yada bayan yelek modelini kendinize uygun renklerde örebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

lastiksiz-kolay-bayan-yelek-ornegi-yapimi-1

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu