SÖĞÜT DALLARI ÖRGÜ MODELİNİN YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile söğüt dalları modeli yapılışı

Şiş örgüsü ile yapabileceğiniz çok şık bir örgü modelinin yapılışını sizlere sunmak istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim söğüt dalları örgü modeli birçok farklı örgü işinde kullanabileceğiniz bir model.

Şiş örgüsü ile yapılmış olan değişik örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere göstermek istediğim örgü modeli yine birçok farklı el işinde kullanılabilecek bir model. Özellikle burada olduğu gibi orta kalınlıkta olan bir örgü ipi ile yaparsanız model burada olduğu gibi çok şık duracaktır.

sogut dallari orgu modeli2

Söğüt dalları örgü modeli ile yelek, özellikle anne yeleği yaparken bu model kullanılabilir. Bunun dışında süveter, ceket, kazak, çocuk kazağı veya ceketi yapılabilir. Videoda verilen anlatımı takip ederseniz modelin yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bu modeli şiş örgüsü ile örgü örmeyi bilen herkes kolaylıkla yapabilir. Video içerisinde modelin yapım aşaması çok güzel bir şekilde detaylı olarak anlatılmış. Şiş örgüsünü öğrenmeye çalışanlarda verdiğim bu detaylı anlatım videolar ile şiş örgüsünde farklı modelleri öğrenebilir ve yeni örgü işleri yapabilirler.

sogut dallari orgu modeli3

Şiş örgüsü modeli yapımı için istenilen uzunlukta ilmek alındıktan sonra önce haroşa örgüsü ile lastik örgüsü yapılmış ve daha sonraki sırada modelin kurulumuna başlanmış. Burada model yapılırken 5 tane kenar ilmeği bırakılmış. Sizde yapacağınız örgü işine göre bu ilmekleri almayı unutmayın.

Söğüt dalları örgü modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCT8MmXysDzHJFoMichU5l_g

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu