SONBAHAR LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizler için çok şık sonbahar lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık bir lif modeli göstermek istiyorum. Bu lif modelini ben görür görmez çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğiniz düşünüyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim sonbahar lif modeli sizlerinde hoşuna gidecek olan bir model diyebilirim.SONBAHAR LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bugün sizlere görünce çok beğendim ve mutlaka sizlerle paylaşmak istediğim bir lif modeli göstermek istiyorum. Sonbahara uygun kırmızı, turuncu ve sarı renklerde tasarlanan bu lif modeli çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan çok şık bir model.

Çeyizlik lif modeli yapımı için taban kısımda beyaz bir lif ipi kullanılmış. Burada klasik yıldız tekniği ile hazırlanmış bir yuvarlak dilimli lif tabanı yapılmış. Bu şekilde lif tabanı yapmayı bilemeyenler videodaki anlatımı takip ederek bu tabanın nasıl yapıldığını öğrenebilir.

Lifin taban kısmı yapıldıktan sonra adına sonbahar lif denmesine neden olan yaprakları yapılmış. Bunun için ise sarı, turuncu ve kırmızı renklerde lif ipleri kullanılmış. Yine burada da fıstık modeli ile yıldız tekniği yapılarak yapraklar yapılmış.

Sonbahar lif modeli için yapraklar hazırlanırken sadece arttırma ve eksiltmeler yapılarak bir yaprak görünümü elde edilmiş. Daha sonra bu yaprakların diğer detayları yapılarak yapraklar tamamlanmış. Hazırlanan bu yapraklar ise yapılan lif tabanın her bir dilimi üzerine eklenmiş. Bu şekilde lif modeli tamamlanmış.

Sonbahar lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCRUT_hyOvZdkQPMmfWhFWAw

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu