SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME

Ayakkabı nasıl süslenir?

Beyaz ayakkabılarınızdan özellikle de spor ayakkabılarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız? bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Ayakkabı nasıl süslenir? diyenlerin seveceği güzel bir proje ile birlikteyiz arkadaşlar. Altta yer alan resimli anlatımda nasıl desen yapacağınız ve nasıl boyama işlemi yapacağınız gözüküyor.

Yapmanız gereken beyaz spor ayakkabısı veya normal beyaz ayakkabınızı alıp, daha sonra yapacağınız desen için renkli el işi kağıdı kullanarak boyalarla süsleme işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Kolay ayakkabı süsleme çalışması olarak bu güzel çalışmayı keyif alarak yapacağınızı belirtmek isterim. Boş bir pazar gününü seçin ve sizde benim gibi bu güzel ayakkabı boyama çalışmasına başlayın derim.

Deseni kendiniz belirleyebilirsiniz. İster zigzag süslü ayakkabı boyama işlemi yapın. İsterseniz yuvarlak veya kare süs çalışması yaparak ayakkabınızı süsleyebilir ve boyayabilirsiniz. Ayakkabı süsleme işini seveceksiniz.

Hatta ilk ayakkabı süsleme işlemine doyamayacak ve başka beyaz ayakkabınız varsa onu da süslemeyi isteyeceksiniz. Bu süsleme işlemi genelde beyaz renkli ayakkabılarda iyi duruyor. Diğer renkteki ayakkabılarınızı da boyayabilirsiniz. Ancak beyaz ayakkabı boyama işlemi ile başlayın gerisi gelir.

easy enough
SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu