SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME

Ayakkabı nasıl süslenir?

Beyaz ayakkabılarınızdan özellikle de spor ayakkabılarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız? bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Ayakkabı nasıl süslenir? diyenlerin seveceği güzel bir proje ile birlikteyiz arkadaşlar. Altta yer alan resimli anlatımda nasıl desen yapacağınız ve nasıl boyama işlemi yapacağınız gözüküyor.

Yapmanız gereken beyaz spor ayakkabısı veya normal beyaz ayakkabınızı alıp, daha sonra yapacağınız desen için renkli el işi kağıdı kullanarak boyalarla süsleme işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Kolay ayakkabı süsleme çalışması olarak bu güzel çalışmayı keyif alarak yapacağınızı belirtmek isterim. Boş bir pazar gününü seçin ve sizde benim gibi bu güzel ayakkabı boyama çalışmasına başlayın derim.

Deseni kendiniz belirleyebilirsiniz. İster zigzag süslü ayakkabı boyama işlemi yapın. İsterseniz yuvarlak veya kare süs çalışması yaparak ayakkabınızı süsleyebilir ve boyayabilirsiniz. Ayakkabı süsleme işini seveceksiniz.

Hatta ilk ayakkabı süsleme işlemine doyamayacak ve başka beyaz ayakkabınız varsa onu da süslemeyi isteyeceksiniz. Bu süsleme işlemi genelde beyaz renkli ayakkabılarda iyi duruyor. Diğer renkteki ayakkabılarınızı da boyayabilirsiniz. Ancak beyaz ayakkabı boyama işlemi ile başlayın gerisi gelir.

easy enough

SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME için yorumda bulun

    SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SPOR AYAKKABISINI SÜSLEME için ilk yorumu yapabilirsin.