SPOR HARAŞO KAZAK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Spor bir kazak yapımı

Kışın rahatlıkla kullanabileceğiniz çok şık bir kazak modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ile yapılan bu kazak modelinin yapımı aslında çok ama çok basit. Aşağıda verilen videolu anlatıma dikkat ederseniz burada olduğu gibi harika bir kazak modeli yapabilirsiniz. SPOR HARAŞO KAZAK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kış aylarında kazak giymeyi seviyorsanız kendiniz için bir örgü kazak yapabilirsiniz. Bugün göstereceğim kazak modeli gençlerin tercih edeceği çok şık spor bir kazak modeli. Spor haraşo kazak modeli günlük kullanım için çok şık bir model olmuş.

Spor kazak modeli yapımı için ihraç fazlası ipler kullanılmış. Burada ip çift kat kullanılmış ve bu ipin kalınlığına göre de kalın bir şiş kullanılmış. Lacivert renkte tek bir renk ip tercih edilmiş. Bu ip iki kat olarak kullanılmış.

Kazağın orta kısmında beyaz ve lacivert ipin birlikte sarılması ile oluşan bir ip kullanılmış. Üst kısımda ise tek renk beyaz bir koton ip kullanılmış. Bu kazak modelinde asıl önemli olan seçilen ipler olmuş. Renk geçişleri olan bu kazak modeli bu sayede spor bir kazak olmuş.

Spor haraşo kazak modeli yapımında önemli olan kazağın bu şekilde güzel durması için kalın bir şiş seçilmiş olması. Bu sayede kazak modeli daha güzel durmuş. Kazak boyunca sadece haraşo örgü yapılmış. Şiş örgüsüne yeni başlayanlarda bu kazak modelini kolaylıkla yapabilir. Önemli olan videoda verilen anlatıma dikkat etmek.

Spor haraşo kazak modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SqdNB7za8sg

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu