TASARIM ERKEK SÜVETER MODELİ

Tasarım erkek süveter modeli her yaştan beyler için yapabileceğiniz çok şık bir tasarım olmuş. Bugün sizlere bu süveter modelinin detaylı yapım aşamasını göstermek istiyorum.

Süveter modelleri için sizlere sık sık bayanlar için ve çocuklar için yapılmış olan örnekler göstermeye çalışıyorum. Son yıllarda özellikle  birbirinden farklı bayan süveter modelleri çıktı bende bunları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün ise sizlere erkekler için yapılmış çok şık ve kullanışlı bir süveter modeli yapımı göstermek istiyorum.

TASARIM ERKEK SÜVETER MODELİ

Örgü erkek süveter modeli her yaştan erkekler için yapabileceğiniz şık bir tasarım. Artık genç erkeklerde bu şekilde süveterleri kullanıyorlar. Uygun renkler ile yapıldığında hem günlük yaşamda hem de iş ortamında kullanılabilecek bir süveter modeli yapılabilir.

Süveter modeli yapımı için Kartopu Elite Wool Prints serisinden renk geçişleri olan bir ip kullanılmış. Haki, krem, kahve tonlarının olduğu erkeklere yakışacak bir renk seçilmiş. Şiş olarak 3 numara şiş kullanılmış. Eliniz sıkıysa şiş numarasını büyültebilirsiniz.

Süveter modelini tek renk ip ile de yapabilirsiniz. Süvetere farklı bir görünüm katmak için desenler kullanılmış. Tek renk ile yaparsanız açık renk tonlarını seçerseniz yapılan örgü modeli daha çok belli olur.

TASARIM ERKEK SÜVETER MODELİ

Tasarım erkek süveter modeli yapımına başlanırken fabrika lastiği yapılarak başlanmış. Eğer bunu yapmayı bilmiyorsanız videodaki anlatımı takip edip öğrenebilirsiniz. Video içerisinde hem lastik kısmı hem modelin yapımı çok güzle bir şekilde açıklanmış. Süveterin yakası V yaka olarak yapılmış. Kol kesim ve yaka detayları da videodan öğrenilebilir. Bu süveter modelini kaç beden için yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatımı takip edip beden detaylarını öğrenebilirsiniz.

Erkekler için şık ve farklı bir örgü işi yapmak istiyorsanız bu süveter modelini deneyebilirsiniz. Hem günlük yaşamda kullanılacak hem de iş ortamında kullanılabilecek bir tasarım olmuş.

Tasarım erkek süveter modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/@AnneIsleri

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın