TELEFON ŞARJ KABLOSUNA ÖRGÜ ÖRME İŞİ

Telefon şarj kablo örgüsü

Evde sıkılıyorsanız güzel bir proje yakaladım. Bu güzel çalışmayı daha önce yapmıştım. Ama hatırladığım kadarıyla sizlere sunmamıştım. Bu benzer çalışmanın anlatımlı resmini buldum. Yapımı oldukça kolay çalışmayı birkaç adımda sizde hemen kavrayarak yapabilirsiniz. Telefon kablosu örgü işini kolay bir şekilde başlayıp, saniyeler içinde bitirebilirsiniz. Gününüz güzel geçsin diye paylaştığım bu çalışmayı çok seveceksiniz.

Bu tür eğlenceli ve güzel kendin yap çalışmalarını sizde yaparak eğlenceli günler geçirebilirsiniz. Yapımı çok basit. Sadece örmek istediğiniz iplik türünü seçin. Kalın veya ince fark etmez. İp bağlıyor gibi sürekli örgüyü devam ettiriyorsunuz. Yapımını sıkılmadan kısa sürede yapacaksınız.

sarj-kablosu-orgu-yapilisi
sarj-kablosu-orgu-yapilisi

İsteyenlere yapabilir veya iki ip kullanarak farklı renklerde de örgünüzü zenginleştirebilirsiniz. Örgüye şarj kablosunun tam kafasından başlıyorsunuz. Yani USB denilen giriş kısmından başlıyorsunuz. Sıkı yapmaya özen gösterin. Bu sayede örgü bittikten sonra çok şık bir çalışma sahibi olacaksınız.

Telefon kablosunu örelim

Telefon kablosunu örerek çok şık görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Etrafınızdakileri şaşırtabilir ve gününüzü eğlenceli hale getirebilirsiniz. Günün her saati sıkılmadan bu tür değişik kendin yap projelerini sitemizde keşif ederek kendiniz kolayca yapabilirsiniz.

videonun alındığı kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC73h8t0V-WvafJNyRya5nHQ

Unutmayın yaşam enerjisi bir şeyler yaparsak var. Yani sıkılmak bizim elimizde. Ama sıkılmadan yaşamak ise yine bizim elimizde. Hanımlar beğendiyseniz paylaşın yada güzel yorumlarınızı yazın. Güzel projeleri yakaladıkça sizlere sunmaya devam edeceğim. Kendinize iyi bakın.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu