TELLE KOLYE NASIL YAPILIR?

İçindekiler

Tel kolye yapılışı

Tel kullanarak harika takılar veya kolyeler yapılabildiğini öğreneceğiniz güzel bir proje ile merhaba hanımlar. Sizde evde azıcık el beceriniz varsa bu güzel takı çalışmalarından kendinize veya başkasına yapabilirsiniz.

Takı tasarlamak güzeldir ve insana yeni bir şeyler yapma dürtüsü verir. Resim çizersiniz sonra o çizdiğinizi oluşturmak istersiniz. İşte takı tasarımı da öyle bir şey.

Yapımı biraz aşamalı olsa da bu güzel çalışmayı resimli anlatım sayesinde sizde kısa sürede çözüp, hemen yapmaya karar verebilirsiniz. Ben anlamam veya takı yapımı ile uğraşamam derseniz de belki ihtiyacı olan birileri olabilir ve onlara paylaşırsanız mutlu oluruz.

Kolay takı yapılışı için ihtiyacınız olan bazı malzemeler olacak. Bunlar belki evde olmayabilir. Yada daha önceden elinizde olan takıları bozabilirsiniz. Yada hobi marketlerden veya incik boncuk satılan dükkanlardan malzemeleri temin edebilirsiniz hanımlar.

tel kolye yapimi

Takı yapımında tel kullanımı önemlidir. Ancak tel deriye temas etmemesi için boşluksuz ve gözükmemesi gerekir. Bu çalışmayı da yaparken bunlara dikkat ederseniz iyi olacak.

Süsleme aşaması ise benim en çok sevdiğim aşama. Takıya şekil verme ve süsleme çalışması ile olağan üstü bir kolyeye veya mücevher tadında görüntüye sahip bir takıya sahip olmuş olacaksınız. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://indulgy.com/post/Dewv4dDCa3/tutorial-on-how-to-make-sapphire-crystal-lotu

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu