TIĞ İŞİ BEBEK KIZ ELBİSESİ YAPILIŞI

Tığ işinden bebek elbisesi

Tığ işinden yapılan bebek elbiselerini görmüşsünüzdür. Bu güzel çalışma da yine onlardan birisi olup, kolayca nasıl yapılacağını öğrenerek bebekler için harika örgü elbiseler yapmaya başlayacaksınız. Bende daha önceden nasıl örgü bebek elbisesi yada modeli yapılacağını bilmiyordum. Ancak sağolsunlar bu hazırlanan anlatım sayesinde işi kaptım.TIĞ İŞİ BEBEK KIZ ELBİSESİ YAPILIŞI

bebek-orgusu-tig-isi-elbise

Şiş işi de yapılabilen bu çalışmayı iki renk veya üç renge kadar çıkarak yapabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi örgü çalışmaları her zaman kolay olmuştur. İlk başta sizi korkutan bir görüntüsü olsa da işin içine girdiğinizde çok kısa sürede örgünün bittiğini ve yaptığınızı görürsünüz. Genelde benim başıma öyle gelir. Hemen altta anlatımlı videoyu tamamen izleyerek veya benim gibi adım adım giderek öğrenip, bu güzel bebek elbise modelini kolayca yapmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işi bebek örgü elbise

Yapımında takıldığınız bir yer olursa sizde benim gibi durdur oynat yaparak anlatımdan istifade edebilirsiniz. Ben bu tür anlatımlı videolar sayesinde kendimi epey geliştirdim. Sizlerde bu nefis örgü elbise yapımını öğrenerek kız çocuklarına özellikle harika bebek elbiseleri yapabilirsiniz. Etekli elbise olduğu için erkek çocuklarına nasıl bir model olarak çevirebiliriz onu düşünüyorum.

Detaylar için videoyu baştan sona izleyin. Anlatım sade ve hoş olan çalışmayı farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Örgü bebek yeleği, bebek eteği veya komple elbise yapımında farklı olarak da kullanabilirsiniz. Umarım beğendiğiniz bir çalışma olur. İyi pazarlar hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu