TIĞ İŞİ PAPATYA MOTİFLİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Popcorn papatya motifi olarak bilinen güzel bir örgü ve anlatımını paylaştığımız çalışma ile karşınızdayız. Bu güzel örgü örneğini battaniye, örtü veya yatak örtüsü gibi çalışmalarınızda tercih edebileceğinizi söyleyebilirim. Tığ işi papatya motif yapımını illaki görmüş hatta belki de biliyorsunuzdur. Bu güzel örneği ben ilk kez gördüm. Benzerlerini daha önce tığ işi çalışmalar araştırdığımda görmüştüm. Fakat bu hem gerçek gibi gözüküyor. Hem de örgü çanta türü değişik fikirler aklınıza geldiğinde de kullanacağınız güzel bir motif çalışmasıdır.TIĞ İŞİ PAPATYA MOTİFLİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Patlamış mısır örneği olarak da tanımlanan bu güzel örneği resim olarak da altta paylaştım. Gördüğünüzde sevecek ve öğrenip yapmak isteyeceksiniz. Tığ işinden yapılan örgülerde bu tür motifler her zaman dikkat çeker. Tığ işi puf çiçek örgüleri, tığ işi örgü şal yapımında kullanabileceğiniz motifler veya papatya motifli battaniye yada bebeklere örtüler yapacağınız zamanda bu güzel örnek çok işinize yarayacak.

popcorn-papatya-motifi-tig-isi-yapimi
popcorn-papatya-motifi-tig-isi-yapimi

Papatya desenli bebek battaniyeleri yapmak için önerdiğim bu güzel örneğin anlatımı hemen altta detaylıca yer alıyor. Popcorn papatya motifi yapılışı olarak da bilinen bu güzel çalışmayı örgü lif, örgü yelek, örgü battaniye ve daha aklınıza gelen birçok örgü işinde kullanabileceğinizi düşünüyorum.

tig-isi-papatya-motifli-orgu-modeli-yapimi

Gördüğünüz gibi papatya motifli parça örnek çok güzel gözüküyor. Ben ilk gördüğümde hemen aklıma örgü el çantası yapmak ve üzerine papatya motiflerini işlemek geldi. Bence şık olurdu.

tig-isi-papatya-motifli-orgu-ornegi-yapimi

Tığ işi popcorn papatya motif örneği yapılışı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu