TIĞ İŞİ BAYAN KAZAK MODELLERİ

Kolay tığ işi bayan kazak modelleri

Bayanlar için farklı kazak modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün sizler için yapımı oldukça kolay olan bayan tığ işi kazak modelleri göstermek istiyorum.TIĞ İŞİ BAYAN KAZAK MODELLERİ

Daha önce bayan kazak modelleri için farklı örgü işlerini sizlerle paylaşmıştım. Bu örgü modelleri içerisinde daha çok şiş örgüsü ile yapılmış olan modeller yer almaktaydı.

 

Bugün ise sizlere farklı olarak tığ ile yapılmış bayan kazak modelleri göstermek istiyorum. Kendisi için farklı bir kazak yapmak isteyen bayanlar, kızı için veya torunu için farklı modeller arayan bayanlar bu tığ işi kazak modellerine göz atabilirler.

Tığ işi bayan kazak modelleri temel tığ işi teknikleri ile yapılan güzel modeller. Tığ ile örgü örmeyi bilen herkes bu kazakları yapabilirler. Örgü işlerine yeni başlayan bayanlar kol kesimleri ve yaka kısmını yapmakta zorlanabilirler. Bu nedenle bu tığ işi kazakları yapmak isteyenler tığ ile örgü örmeyi bilenlerden yardım alırlarsa kolaylıkla yapabilirler.

 

Tığ işi bayan kazak modelleri için daha çok tek renk ip kullanılmış. Kullanılan tığlar ise ipin özelliğine göre olan kalın tığlar. Tığ kalın olursa daha kolay bir şekilde ve hızlı sürede kazağı yapabilirsiniz.

Bu tığ işi kazak modelleri hem kışın kullanabileceğiniz modeller hem de bahar aylarında mevsimlik olarak kullanabileceğiniz modeller. Bu sayede kazağı istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğum görselleri detaylı bir şekilde incelerseniz modeli kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

kaynak:https://tr.pinterest.com

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu