TIĞ İŞİ BLUZLAR

Tığ işinden yapılan bluz modelleri her kıyafet üzerine uyum sağlayan ve son zamanlarda tercih edilen örgülerin başında geliyor. Birçok bayanda artık örgü dantel görünümlü bluz tığ işi örneklere rastlamak mümkün.

Hatta dizilerde de tığ işinden yapılmış bluzlarla sahne alan oyunculara rastlayabilirsiniz. Gerçi yazın sonundayız. Ama yine de bir sonraki yaz dönemi için sizde satın alabilir veya anlayana ördürebilirsiniz.

Altta en çok sevdiğim model olan örümcek ağı tığ işi bluz modeline yer verdim. Hemen altında ise sizin beğeninize sunduğum farklı örnekler var. Yapımını henüz bulmadım. Araştırıyorum. Kolay yapımı varsa önce öğreneceğim ve sizlere tarif edeceğim.

Tarz olarak birbirinden farklı tığ işi bluz modellerini seveceksiniz. Tığ işi bluz örnekleri artık gün geçtikçe de artmaktadır. Güzel görünümü olsun, giyen kişiye kattığı hava olsun, bence sizin de dolabınızda olması gereken bir giysi türüdür diyebilirim.

Örümcek ağı motifli tığ işi bluz

orumcek-agi-tig-isi-bluz
orumcek-agi-tig-isi-bluz

Üstte yer alan 41 numaralı örümcek ağı tığ işi bluzu çok sevdim. Hatta araştırdım yapımını bulamadım. Bulsaydım kendime yapacak veya tığ işini iyi bilen arkadaşım Selma’ya yaptıracaktım.

Tığ işinden bluz modelleri

Modeller bu üstteki gibi ve daha birçok değişik şekilde tığ işi çalışmalar var. Bulunca yine sizlerle paylaşacağım. Sevdiklerinizi işaretleyin veya yoruma yazın araştırıp, bulalım nasıl yapılıyormuş. Şimdilik iyi günler diliyorum hanımlar.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu