TIĞ İŞİ ÇAM AĞACI MODELİ NASIL YAPILIR

Tığ işinden çam ağacı modeli

Tığ işi bu güzel örgü modelini öğrenerek sizde çam ağacı motifli harika örgülerde kullanabilirsiniz. Çam ağacına benzediği için bu ismi alan örgüde zorlanacak pek bir şey yok. Tığ işi ile kolayca modeli kavrayıp yapacağınız örgüyü ben yelek veya örtü yapmada kullanıyorum. Sizlerde modeli öğrenerek tığ işi örgü modeli yaptığınızda bu güzel motifli örneği kullanmayı düşünebilirsiniz.

tig isi cam agaci modeli
tig-isi-cam-agaci-modeli

Modelin yapılışı için elimizde anlatımlı video var. Bu sayede kolayca izleyerek hemen modeli kavrayabiliyoruz. Çeşitli örgülerde veya battaniye, bebek örgüleri yada değişik örgü örnekleri olarak bu güzel örneği tercih edebileceğinizi söylemek isterim hanımlar. Yapımı kolay ve zorlanmayacağınız gibi fazla zamanınızı da almayacak bir örnektir.

Tığ işi örgü çam ağacı örneği

Tığ işi örgü çam ağacı görünümlü örneği sayesinde yapacağınız bir yelek veya bebek battaniyesinde çok güzel duracağını söylemek isterim. Ben evimdeki koltuklar için mor renkte güzel şal tarzı örgü koltuk örtüsü yapmayı bu motifleri kullanarak düşündüm ve yaptım. Gayet güzel durdu. Sizlerde örtü veya bebek örgülerinde bu modeli kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yapılışı ile ilgili Arzu hanıma teşekkür etmek lazım. Çünkü çok güzel ve detaylı anlatmış. Kendisi örgü bakımından tercih ettiğimiz ve takip ettiğimiz bir lider. Kendisi bu konularda uzman. Bize çok güzel yol gösteriyor. Anlatımlı ve güzel sunuşu ile her örgüyü artık daha kolay kavramamızı da sağlıyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bir başka güzel örgü modelinde veya örneğinin yapılışı işinde görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu