TIĞ İŞİ DANTEL YAKA YAPIMI RESİMLERİ

Tığ işi modellerini oldum olası sevmişimdir. Tığ işi dantel yaka yapımıyla alakalı çalışmalar arıyorsanız ve örnek resimlere ulaşamadıysanız, işte karşınızdayım. Bu model çok güzel ve beğendiğim bir örnek olup, yapılışına ilişkin resimler hemen altta yer alıyor.

Tığ işinden dantel yaka yapıp elbise üstü süsleme veya okula giden çocuklarınıza yaka olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Tığ işi giysi veya değişik modeller yapmakta neredeyse sınır yok.

Tığ işi bolero veya tığ işi örgü yelek gibi çalışmalara bu güzel dantel yakayı yapmayı düşünebilirsiniz. Henüz anlatımına ulaşamadım. Ama ulaştığımda sizlere sunmayı planlıyorum. Çünkü dantel işlerini az çok anlıyorum ve eskiden yapmışlığım var.

tig-isi-dantel-yaka-son-hali

tig-isi-dantel-yaka-son-hali

Üstte gördüğünüz dantel yaka modeli her türlü elbise üzerinde süsleme veya parça olarak kullanılabilir. Bence bunu bir modacı görse kullanacağı çok fikir aklına hemen gelir. Bence sizde elbise süsleme veya dantel ile bir şeyler yapmak isterseniz bu güzel örneği değerlendirebilirsiniz. Altta da yine yapılışı adım adım resimlerle verilmiş.

Tarifini bulamadığım için şimdilik sadece bilgi vermekle yetinmekteyim. Tığ işi örgü çanta ve benzer çalışmaları araştırıyorum şu sıralar. Tığ işi bebek hırka yapımı veya benzeri çalışmaları da paylaşacağımı belirterek, şimdilik sizden izin istiyorum. Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz paylaşın ve yorum bırakırsanız çok mutlu olacağımı unutmayın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ DANTEL YAKA YAPIMI RESİMLERİ için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ DANTEL YAKA YAPIMI RESİMLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ DANTEL YAKA YAPIMI RESİMLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.