TIĞ İŞİ KOLAY DOKU MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Farklı örgü işlerinde kullanılacak kolay doku modeli yapımı

Bugün sizlere basit tığ işi teknikleri ile yapılan kolay bir model göstermek istiyorum. Birçok farklı örgü işinde kullanabileceğiniz tığ işi kolay doku modeli yapımı için sizlere detaylı anlatım gösteren videoda sunacağım.

Tığ işi yapmak istediğinizde farklı modeller bulamıyorsanız mutlaka sitemizde yer alan Tığ işi kategorisini inceleyerek yeni modelleri öğrenebilirsiniz. Bugünde sizlere göstereceğim örgü modeli de tığ ile yapmak istediğiniz birçok örgü işinde kullanılabilecek olan bir model.

Tığ işi doku modeli ile atkı, kazak, ceket veya hırka yapabilirsiniz. Bu modeli hem kendiniz için hem çocuklar için hem de erkekler için yapacağınız örgü işlerinde kullanabilirsiniz. Çünkü farklı alanlarda kullanılabilecek oldukça düzgün ve şık bir model.

Şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler için tığ ile yapılan örgü işlerini sık sık sizlerle paylaşıyorum. Bugün gösterdiğim gibi farklı alanlarda kullanılabilecek örgü modellerini de sizlere göstermeye çalışıyorum. Bu sayede model çeşitliliğinizi arttırıp yeni ve farklı örgü işleri yapabilirsiniz.

Tığ işi doku modeli yapımı için sizlere verdiğim detaylı anlatım videosu içerisinde modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Burayı takip ederek bu modeli öğrenebilirsiniz. Özellikle tığ işini yeni yapmaya başlayanlar bu videodan yararlanarak kendilerini geliştirebilir ve yeni modelleri öğrenebilirler.

Tığ işi kolay doku modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCq2GZjRWOgpuD6dVqk3LSaA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TIĞ İŞİ KOLAY DOKU MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    TIĞ İŞİ KOLAY DOKU MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TIĞ İŞİ KOLAY DOKU MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.