TIĞ İŞİ KOLAY DOKU MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Farklı örgü işlerinde kullanılacak kolay doku modeli yapımı

Bugün sizlere basit tığ işi teknikleri ile yapılan kolay bir model göstermek istiyorum. Birçok farklı örgü işinde kullanabileceğiniz tığ işi kolay doku modeli yapımı için sizlere detaylı anlatım gösteren videoda sunacağım.

tıg isi model1

Tığ işi yapmak istediğinizde farklı modeller bulamıyorsanız mutlaka sitemizde yer alan Tığ işi kategorisini inceleyerek yeni modelleri öğrenebilirsiniz. Bugünde sizlere göstereceğim örgü modeli de tığ ile yapmak istediğiniz birçok örgü işinde kullanılabilecek olan bir model.

tıg isi model2

Tığ işi doku modeli ile atkı, kazak, ceket veya hırka yapabilirsiniz. Bu modeli hem kendiniz için hem çocuklar için hem de erkekler için yapacağınız örgü işlerinde kullanabilirsiniz. Çünkü farklı alanlarda kullanılabilecek oldukça düzgün ve şık bir model.

Şiş ile örgü örmeyi bilmeyenler için tığ ile yapılan örgü işlerini sık sık sizlerle paylaşıyorum. Bugün gösterdiğim gibi farklı alanlarda kullanılabilecek örgü modellerini de sizlere göstermeye çalışıyorum. Bu sayede model çeşitliliğinizi arttırıp yeni ve farklı örgü işleri yapabilirsiniz.

tıg isi model3

Tığ işi doku modeli yapımı için sizlere verdiğim detaylı anlatım videosu içerisinde modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Burayı takip ederek bu modeli öğrenebilirsiniz. Özellikle tığ işini yeni yapmaya başlayanlar bu videodan yararlanarak kendilerini geliştirebilir ve yeni modelleri öğrenebilirler.

Tığ işi kolay doku modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCq2GZjRWOgpuD6dVqk3LSaA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu