TIĞ İŞİ ÖRGÜ EĞİTİMİ

Tığ işi örgü öğrenme

Yeni örgüye başlayanlar da sitemizi takip ediyor düşüncesi ile paylaştığım bu güzel çalışmayı seveceksiniz hanımlar. Anlatımlı tığ işi örgü öğrenme derslerinin yer aldığı çalışmayı izleyerek sizde öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz.TIĞ İŞİ ÖRGÜ EĞİTİMİ

Tığ işini biliyorsanız bile yine de eksikleriniz olabilir bu yüzden izlemenizi tavsiye ediyorum hanımlar. Güzle bir çalışma ve anlatan hanım çok güzel bir şekilde bizlere eğitici şekilde hazırlamış.

Tığ işi örgü yapacaklar için önerdiğim bir çalışma. Hatta arkadaşlarıma da önerdiğim bir çalışma. Öğrenerek sizde tığ işi çalışmalar yaparken zorlanıyorsanız? anlatımda yer alan bilgiler sayesinde daha da kolay öğrenip yapacaksınız.

Günümüzde birçok örgü şiş veya tığ işi yapılıyor. Yaygın olarak tığ işinden yapılan lif modelleri, kazak örgüleri, örtü veya bebek örgülerinde de yine karşımıza çıkan tariflerin çoğunun tığ işi olduğunu söyleyebilirim.

Altta yer alan benzer yazılar bölümünden de tığ işi başlıklı birçok çalışmaya ulaşabilir ve onları da yapmak için öğrenebilirsiniz. Modeli kavradıktan sonra hemen tığ işiyle bu güzel ve başarılı çalışmaları yapabilirsiniz hanımlar.

tig-isi-orgu-ogrenme

Tığ işi öğrenme açısından çok güzel ve anlatımlı olan bu güzel çalışmayı bizlere sağlayan kanal için çok teşekkür ediyoruz. Kaynak link bölümünden kanalın diğer videolarını inceleyebilir ve diğer örgü çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Öğrenebilir ve başkalarına da paylaşıp öğrenmelerini sağlayabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

Tığla örgü öğrenimi

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu