TIĞ İŞİ SU DALGASI ETOL ŞAL MODELİ YAPIMI

Bugün sizlere tığ işinden yapılmış çok güzel bir şal modeli yapımını göstermek istiyorum. Su dalgası etol şal modeli kısa sürede yapacağınız çok şık bir tasarım olmuş. Bu şalın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirisiniz. TIĞ İŞİ SU DALGASI ETOL ŞAL MODELİ YAPIMI

Bugün sizlere bir şal modeli göstereceğim aslında ama dilerseniz bu model ile bir atkıda yapabilirsiniz. Gösterdiğim videolu anlatımda genişlik kısa tutularak bir atkı modeli yapılmış. Bence bu şekilde de çok güzle olmuş. Ama çeyizler içerisine ekleyeceğiniz bir tasarım yapmak istiyorsanız da açık renk şal ipleri ile yapıp çok şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Tığ işi su dalgası şal modeli sık iğne ve tırabzanlardan oluşan bir model. Tığ işine yeni başlayanlar dahi kolaylıkla bu şal modelini yapabilirler. Zaten videoda çok güzel detaylı bir anlatım yapılmış. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan bu şal modelini yapabilirsiniz.

Şal modeli yapımında burada Alize Superlana markasından klasik şal ipi kullanılmış. Burada kullanılan ip rengi kahverenginin tonlarının olduğu batik bir ip. Bu ip ile çok güzel bir görünüm elde edilmiş. Tabi tek renk ipler ile de bu şal modeli yapılabilir. Tığ olarak ise 5 numara tığ kullanılmış.

Burada gösterilen tığ işi su dalgası modeli ile sadece şal ve atkı değil mevsimlik hırka, bluz, yelek modelleri de yapılabilir. Yaz aylarına uygun özellikte ipler seçilerek bu model ile çok güzel bluzlar yapılabilir. Bunun dışında dilediğiniz yerde bu modeli kullanabilirsiniz.

Video içerisinde şal modelinin yapımına dair tüm detaylar açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan çok güzle bir şal modeli yapabilirsiniz. Bu model dışında daha önce gösterdiğim şal modellerine de göz atarak farklı tasarımları inceleyebilir bunları da yapabilirsiniz.

Su dalgası etol şal modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/@papatyaninorgudunyasi

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın