TIĞ İŞİ YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Tığ işi yıldız örgüsü

Tığ işi ile yapılan örgüler hem güzel. Hem de anlatımlı olmaları sayesinde kısa sürede modeli kavrayarak harika lif modelleri yapabilirsiniz. Örgü yelek örneği oluşturabilir veya bebek örgüleri de yapabilirsiniz.

Örgü işi yıldız örneğini öğrendikten sonra çok güzel lif örnekleri yapabileceğinizi söylemeliyim. Hatta örgüye yeni başladıysanız mutlaka lif örgüsü ile başlamalısınız. Örnek olarak da bu güzel çalışmayı Anne işleri kanalının bizlere anlatımlı sunması sayesinde faydalanabilirsiniz.

Öğretici bir çalışma ve örgü yıldız örneği çalışmasını kısa sürede kavrayıp, hemen örgülerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapımı kolay olan ve zorlanmadan hemen örgü örneğini tamamlayacağınız bir çalışma.

Örgü modelinde adım adım tığ işi iki renk iple başlıyorsunuz. Motifleri güzel. Yıldız motifli örgü modeli olarak da belki farklı örneklerine ulaşabilirsiniz.

tig isinden yildiz ornegi
tig-isinden-yildiz-ornegi

Takıldığınız bir yer olursa yorum olarak yazabilirsiniz hanımlar. Bu çalışmayı ben ilk olarak örgü kazak yapımında kullanacağım. Yeğenime örgü kazak örmek için bu motiflerde güzel bir kalın iple örülmüş kazak modeli düşünüyorum.

Bitince sosyal medya üzerinden sizlere paylaşacağım. Sizler de yaptığınız örgüleri bizlere ulaştırabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz hanımlar. Hem güzel çalışmaları görmüş oluruz. Hem de değerlendirmiş oluruz.

Değişik örgü modelleri öğrenerek sizde arşivinizi genişletebilirsiniz. Farklı örgü örneklerini sitemizde bulabileceğiniz gibi sizde bizlere örgülerinizi veya yeni örneklerinizin resimlerini çekip gönderebilirsiniz. Kolay gelsin örgüyü seven hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu