TIĞ İŞİNDEN KİRPİK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL YAPILIŞI

Kirpik desenli şal yapalım

Yazın gelmesiyle artık örgü işlerimizi kalın kışlık örgülerden çevirip, yazlık şal veya yazlık ince örgüler yapmaya döndürmeliyiz. Sizlerde yazın gelmesiyle ipi ve tığları yada şişleri inceltiyorsanız bendensiniz demektir.TIĞ İŞİNDEN KİRPİK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL YAPILIŞI

Bu güzel günde sizleri mutlu edecek ve keyif verecek tığ işi üçgen şal modelinin tarifiyle birlikte olacağız. Öğrenip çok güzel yazlık şal örneği ortaya çıkaracağız. Bilirsiniz ki birçok hanım şalı sever. Özellikle de yazın kullanmaya bayılır.

İnce ve serin havalarda kullanılmak üzere yapılan şal örneklerinin tariflerini her zaman araştırıyorum. Değişik ve ilgimi çekenleri paylaşmayı seviyorum. Çünkü öğreniyorum ve sizlere de paylaşarak değişik şalları nasıl yapacağımızı görüyoruz.

Örgüye yeni başlayanlar içinde önerdiğim bu güzel çalışma adım adım anlatılmış. İzleyeceğiniz anlatımlı videolar sayesinde tığınızı ve ipinizi hazırladıktan sonra hemen örgü şala başlayabileceksiniz.

El yapımı harika bir şal modeli diyebilirim. Hazırlayanın ellerine emeklerine sağlık. Bu tür güzel şallar her zaman ilgimi çekmiştir. Kirpik desenli şal modelini değişik renklerde de ortaya çıkarmayı düşünebilirsiniz.

TIĞ İŞİNDEN KİRPİK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL YAPILIŞI
TIĞ İŞİNDEN KİRPİK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL YAPILIŞI

Şiş işi şal çalışmalarını da daha önce paylaşmıştık. Bu güzel ve keyifle çalışmayı beğendiyseniz sitemizdeki diğer şal çalışmalarını veya yeni örgüleri de öğrenmek için incelemeyi düşünebilirsiniz.

Bu arada sevdiğiniz şal örneklerine puan verin ki, o türde daha çok anlatım veya paylaşım bulalım. Kolay gelsin hanımlar umarım güzel bir şal örüp güzel günlerde kullanırsınız. İyi bir yaz yaşamanız dileğiyle…

Tığ İşi Kirpik Desenli Üçgen Şal

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu