TOPİTOP BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Topitop bebek battaniyesi nasıl yapılır?

Bugün sizler için oldukça güzel ve farklı bir bebek battaniyesi modeli buldum. Topitop bebek battaniyesi yapımı basit olan tığ ile yapılan oldukça güzel bir battaniye modeli.TOPİTOP BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Topitop bebek battaniyesi için yapılan modelde çift taraflı bir görünüm oluşuyor. Kullanılan ip ve tığ nedeniyle battaniye çok yumuşak ve esnek olmuş. Bu şekilde yumuşak battaniye modelleri sevenler için iyi bir alternatif.

Topitop bebek battaniyesi modeli üç boyutlu bir model. Bu nedenle de çok farklı durmuş. Tabi burada kullanılan ipin rengi, ipin kalınlığı ve tığ numarası modelin farklı şekilde durmasını da sağıyor.

Topitop bebek battaniyesi için Kartopu baby yün kullanılmış. Bu model hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapabileceğiniz bir bebek battaniyesi modeli. Bu modeli isterseniz daha büyük bir battaniye yapmak için de kullanabilirsiniz.

Topitop bebek battaniyesi yapımı için istenilen uzunlukta zincir çekilerek battaniyenin yapımına başlanıyor. Bu battaniyenin yapımı için dikkat edilmesi gereken en önemli detay çekilen zincirlerin arka tarafında bulunan tek ip üzerine çalışma yapılacağıdır.

Modelin yapım aşamasına ilk sıradan başlanıyor. Topitop bebek battaniyesi modelini yaparken ilk başlarda zorlanabilir sıraları şaşırabilirsiniz. Ama videoyu izleyerek yaptığınız yanlışları görebilir ve modeli daha kolay çıkartabilirsiniz. Bu battaniyenin bu şekilde pofuduk durması için ayrıca sık işlememeye mümkün olduğu kadar ipi ve tığı sıkmadan rahat rahat işlemeye özen göstermelisiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TvEDLjfhGRs

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu