TREND PARMAKSIZ ELDİVENLER

Son günlerde sokakta veya kafelerde çok rastladığım bu modeli birazcık araştırdım ve örgüden çok güzel modellerinin olduğunu fark ettim. Hatta bir ara örgüden parmaksız eldiven yapayım da çocuklar kullansın diye düşündüm. Daha sonra bir arkadaşım örüp yapacağına yapılmış olan bir eldivenin parmaklarını kes dedi.

Sonra da yapmaktan vazgeçtim. Aslında örgüden eldiven yapıp kullanmak hem zevkli, hem de örgüden olunca el emeği göz nuru değdiği için insan mutlu oluyor. Örgüler arasında atkı, bere ve eldiven vazgeçilmezler arasında yer alır.

Örgüye başlamış tüm bayanlar ilk olarak atkı, eldiven türü örgüler yapmıştır. Ben de ilk örgümü lif yapmıştım daha sonra atkı olarak devam etmiştim. Ama kolay olduğu için böyle yaptım. Sonra sonra zor seviyelere atladım diyebilirim.

Altta sizlere birbirinden şık ve güzel parmaksız eldivenlerin örneklerini araştırıp bulup paylaştım. Beğeneceğiniz modeller olacaktır. Eğer parmaksız örgüden eldiven yapmak üzere iseniz alttakilere bakmadan başlamayın derim.

Örgü parmaksız eldivenler

Hepsi çok değişik ve hatta aralarında sıradışı eldiven modellerinin olduğunu da söylemek isterim. Genelde biz kolaya kaçar ve sade olsun hemen bitsin diye düşünürüz. Halbu ki altta yer alanları bıkmadan usanmadan çok güzel olsun diye uğraşmışlar ve yapmışlar. Buyurun ;

Modeller gördüğünüz gibi çeşit çeşit ve farklı motiflerde eldivenler var. Benim beğendiklerim renkli olanlar ve düğme kullanılmış olanlar. Uzun eldiven modellerini de sevdim. Bu sayede dirsek hizasına kadar çekip, soğuktan kısa giysi giysek de kendimizi muhafaza edebiliyoruz. Beğenmeniz dileğiyle iyi günler…

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu