TÜL MALZEMEDEN ÇİÇEK YAPALIM

Tülden çiçek yapılışı

Tül kullanarak harika çiçekler yapıldığını daha önce de görmüş olabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da ki çiçek çalışmasını biraz profesyonel bulabilirsiniz.

Yapımında da zorlanacağınızı düşünüyorum. Çünkü el becerisi olmayan birisi iseniz maalesef yaparken takılabilir ve çiçeği ortaya çıkarırken aşamalarda yanlış yapmanız durumunda çiçeği oluşturamayabilirsiniz.

Anlatımlı tülden çiçek yapımı çalışmasında takıldığınız bir yer olsa da yine de yorum yazın yardımcı olmaya çalışırım. Öncelikle malzemeleri kendinizce evinizde olan eşyalardan derleyebilirsiniz.

tulden-cicek-yapimi

Bu tür çalışmalar yaparak evinize kapı süsü olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Anlatımlı süs çiçek yapımı çalışmalarında aslında zorlanacak taraf fazla yok.

Yanlış yapa yapa alışabilirsiniz. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve çok güzel tül çiçek süslemeleri yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Kolay yapılan güzel süs çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.repiny.com/pin-4762.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. TÜL MALZEMEDEN ÇİÇEK YAPALIM için yorumda bulun

    TÜL MALZEMEDEN ÇİÇEK YAPALIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TÜL MALZEMEDEN ÇİÇEK YAPALIM için ilk yorumu yapabilirsin.