TUNUS İŞİ ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

Bebekler için Tunus işinden öyle güzel şeyler yapılıyor ki, gördüğünüzde şaşıracağınız ve çok beğeneceğiniz modeller olacaktır. Tunus işi bebek yelekleri, değişik motifli bebek battaniye örnekleri ve daha birçok farklı desene sahip çalışmaları Tunus işinden kolaylıkla yapılabildiğini az çok benim kadar sizde iyi bilirsiniz.TUNUS İŞİ ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

Tunus işinden bebek yelek yapılışına daha çok merak saldığım bu gün hem öğretici bir videosu ile karşınıza çıktım. Hem de altta fikir edinmenize ön ayak olacak güzel örnekler ve modelleri bir arada tuttum. Şık tasarımlara sahip farklı model Tunus işi örnekleri sevecek hatta yapmaya bu günden itibaren başlayacaksınız.

Tunus işi örgü bebek yelek yapılışıyla ilgili aktaracağım bilgi doğrultusunda sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Bebeğiniz varsa ve ona en güzel motiflere sahip çok şahane zarif bebek yeleği hazırlayabilirsiniz. Tunus işi örgü bebek yeleğinin yapılışı anlatımlı video da detaylıca verilmiş. Ben de izleyerek öğrendim ve en kısa sürede bebeği olan bir arkadaşıma turuncu renkli iple yapmayı düşünüyorum.

Hatta kırmızı zemin üzerine mavi rengi kullanarak da çok güzel şık bir bebek yeleği ortaya çıkarılacağını düşündüm. Turuncu rengin güzelliği ile yeşil ipliklerin eşleşmesiyle ortaya çıkacak zarifliği hayal bile edemiyorum. Örnekler arasında bahsettiğim model var. Hatta anlatımda da turuncu renk üzerine bebek yeleği tasarlanıyor. Tunus işi örgü bebek yeleği yapılışı olarak kendimi geliştirmem lazım. Çok geride kalmışız. İnanın çok güzel modeller ve yapımına ilişkin çalışmalar sosyal medya pinterest adresinde çok var. Takip edip sizde bulabilirsiniz.

Tunus işi bebek yelek modeli yapılışı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu